2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Horoskops: horoskopa zīmes, kuras ir veiksmīgas

 

Šīm zodiaka zīmēm veiksme sekot pa pēdām, tomēr viņi pie veiksmes tiek, vienīgi pateicoties smagam un centīgam darbam. Viņi pateicoties veiksmei un savām rakstura īpašībām dzīvē tālu tiek.

Jaunava

Jaunavas nekad neatzīst, ka viņiem ir paveicies, un veiksme ir viņu pusē. Viņi ir pārāk racionāli, un visas likteņa dāvanas viņi uztver kā pašsaprotamas. Viņi paveica labu darbu – un tas ir rezultāts. Patiesībā karma patiešām ir viņu pusē, jo lielākā daļa Jaunavu ir pieraduši visu darīt pēc noteikumiem. Tas nenozīmē, ka viņu dzīvē nenotiek nekas slikts, neviens nav pasargāts no nepatikšanām, tomēr Jaunavas ar visu tiek galā viegli.

Strēlnieks

Strēlnieku vada Jupitera planēta – veiksmes planēta. Viņu dvēsele ilgojas pēc brīvības un jaunas pieredzes. Strēlnieks ir optimistisks un draudzīgs, šīs īpašības viņu dzīvē piesaista labus notikumus. Daudzi apskauž Strēlnieku, tomēr viņam tas nerūp. Viņš neuztraucas par nīdējiem un ilgi netur naidu sevī. Viņš aizmirst par šādiem cilvēkiem un turpina baudīt dzīvi. Strēlniekam nav vienkārši paveicies, viņš neapzināti var radīt veiksmi citiem, tāpēc labas lietas sāk notikt ne tikai ar viņu, bet arī ar apkārtējiem cilvēkiem.

Lauva

Veiksmīga zodiaka zīme ir arī Lauva. Lauvas zodiaka zīmi pārvalda Saule. Cilvēkus piesaista Lauva, tāpat kā visas dzīvās būtnes piesaista Saule. Vienmēr atradīsies kāds cilvēks, kurš Lauvām sniegs palīdzīgu roku, ja būs nepieciešams. Lauvas raksturs ir spēcīgs, tādēļ veiksme ir viņu pusē. Lielākā daļa šīs zīmes pārstāvju ir līdzjūtīgi un dāsni, kas viņu karmai piešķir vēl vienu plusu. Lauvas gūst panākumus un popularitāti bez īpašām pūlēm. Protams, Saule ir ne tikai labestība un laime, bet arī lepnums un slinkums, ar kuru Lauvām ir jāstrādā, lai veiksme turpinātu iet kopā ar viņiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!