4 C
Rīga
ceturtdien, aprīlis 15, 2021

Horoskops: horoskopa pārstāvji, kuri ir īsti skandālisti

 

Starp horoskopa pārstāvjiem ir tās zīmes, kuras izceļas ar cīņas sparu un arī ar vēlmi panākt savu taisnību. Dažreiz viņus pārņem tik spēcīgas emocijas, ka viņus var dēvēt par īstiem skandālistiem.

Kuras gan horoskopa zīmes šīs ir?

Auns

Vai esat redzējuši ļauno Aunu, kad viņš ir dusmīgs? Labāk ja redzat, ka viņam nav garastāvokļa, tad dodieties prom. Kad Auns ir dusmīgs, tad īsta vētra var sākties. Viņš var vienkārši “sadedzināt ar skatienu”. Auns var apvainoties tik lielā mērā, ka tas tev liks līdz asarām pārdzīvot, un tad viņš tevi apsūdzēs par “vaimanāšanu”. Aunu nevar apturēt, un jūs varat tikai gaidīt, kad viņš nomierināsies.

Vērsis

Savukārt Vērsis nav tik skandalozs kā Auns. Ja kāds nepiekrīt viņa viedoklim, tad viņš ar zobiem un nagiem cīnīsies par to. Un, protams, Vērsis nekad neatzīs, ka viņš ir kļūdījies. Viņš var noklusēt vai aiziet, bet viņš noteikti jums neatvainosies. Viņam ir tāds raksturs.

Lauva

Kad Lauva atrodas kaujas gatavībā, viņš nesaprot, par ko runā, dažreiz pat var runāt aizvainojoši. Viņš var kļūt tik aizvainojošs pret citiem, ka jūs jutīsieties kā “miskaste”. Protams, Lauva teiks, ka nenožēloja to, ko tev teica. Arī Lauvai ir ļoti grūti lūgt piedošanu citiem, kaut būs kļūdījušies.

Skorpions

Skorpions ir patiesa aizvainojuma talanta nesējs. Šādas īpašības vairumam cilvēku nav. Viņš ne tikai “nogalina ar savu skatienu”, bet arī prasmīgi ķircina savus paziņas vai draugus, dažreiz bez pamata. Bet vissliktākais ir tas, ka Skorpions zina, kā likt cilvēkiem justies slikti un viņš nebaidās šo īpašību pret citiem pielietot.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!