2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Lietas, kuras nevajag izmest ārā, pat tad ja viņas darbojas

 

Ezotēriķi neiesaka izmest šīs lietas no mājas. Ir lietas, kuras nevar izmest, pat ja tās kļūst nevajadzīgas. Visiem mājas objektiem ir negatīva vai pozitīva enerģija. Lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas, ir obligāti jāatbrīvojas no liekajiem atkritumiem. Bet dažiem objektiem ir spēcīga vitālā enerģija, un tos nedrīkst izmest.

Tūlīt pat uzzināsim, kuras šīs lietas ir.

Maize

Mūsu senči uzskatīja, ka maizi nekad nedrīkst izmest. Nav brīnums, ka ir teiciens: “Maize – ir visa galva.” Senos laikos maizi uzskatīja par kaut ko svētu. Izmetot maizi, jūs sevi varējāt iedzīt nabadzībā un izsalkumā. Veco maizi putniem vai dzīvniekiem var dot uz ielas.

Līgavas kleita un plīvurs

Pastāv uzskats, ka šķiršanās no kāzu kleitas sola šķiršanos arī no laulības dzīves. Tāpēc mūsu senči tik rūpīgi glabāja savas kāzu drēbes. Kāzu kleitu pārdošana arī nav ieteicama. No kleitas un plīvura var atbrīvoties tikai šķiršanās gadījumā. Kleitu arī nav ieteicams nodot mantojuma ceļā, jo tādā veidā līgava savā dzīvē uzņem bijušās kleitas saimnieces laulības dzīves labos, gan sliktos mirkļus.

Pulksteni

Pulksteni nekad nevajadzētu izmest, jo šādi jūs “izmetat” savu laiku. Pulkstenim piemīt maģiska enerģija. Salauzti pulksteņi var izraisīt ģimenes strīdus. Tāpēc ir svarīgi salauztos pulksteņus salabot. Ja vēlaties atbrīvoties no pulksteņa, ezotēriķi pirms izmešanas iesaka tos izjaukt sīkās detaļās.

Fotogrāfijas

Visām fotogrāfijām ir enerģija. Izmestās fotogrāfijas var nonākt nepareizās rokās, kas ir ļoti slikti. Ja izmestās fotogrāfijas tiek sadedzinātas, tas ir arī slikti. Atrodiet vietu savās mājās, kur uzglabāt šīs bildes. Vecās fotogrāfijas ir ne tikai atmiņa, bet arī spēcīgs senču spēks.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!