-6.3 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Horoskops: horoskopa pārstāvji, kuri ir lieliski mīlnieki

 

Šīs ir kaislīgākās zodiaka zīmes, kurām patīk piedzīvojumi un kaisle. Viņi ir jutekliski. Viņi spēj attiecībām piešķirt asumiņu un spēj uzkurināt asinis savam partnerim.

Kuri ir labākie mīlnieki pēc zodiaka zīmes?

Skorpions

Viņi visu zina, visu var, visu praktizē. Neskatoties uz skorpiona bēdīgo reputāciju, partneri tiek mainīti reti un viņu sirds pieder tikai partnerim. Ļoti seksuāla zodiaka zīme. Par savu dzīves partneri izvēlas uzticamu, drosmīgu un kaislīgu cilvēku. Skorpioniem patīk pārmaiņas un tas attiecas arī uz gultas priekiem.

Dvīņi

Uzskata sevi gultā par labāko. Dvīnim ir ļoti svarīgi zināt ko viņa partneris sagaida no viņa gultā. Viņš nekautrējoties to arī uzzinās. Viņš spēj pielāgoties jebkuram partnerim un ir gatavs uzņemties jebkuru lomu: ja vēlaties, viņš būs maigs kā kaķītis, ja vēlaties viņš izturēsies kā seksuāli nobriedis gorillas tēviņš.

Svari

Zelta medaļa un goda raksts “Pasaules labākais mīlnieks” tiek piešķirts Svariem, kuri, pirmkārt mīl seksu un, otrkārt viņam ir svarīgi ko partneris vēlas gultā. Šī zīme ir kaislīga un tai nepieciešams just īstu saikni ar partneri un tikai tad viņš var atbrīvoties un ļauties intīmajam brīdim.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here