1 C
Rīga
svētdien, maijs 9, 2021

Horoskops: horoskopa zīmes, kurām ir ļoti grūti piedot nodevību

 

Katrai zodiaka zīmei ir gan tumšā, gan gaišā puse, bet kad runa iet par nodevību, tad šīs zodiaka zīmes ir īpaši nežēlīgas. Nodevība ir sāpīga. Šīs horoskopa zīmes reizēm var piedot nodevību, taču tas prasa lielas pūles un ilgu laiku.

Kuras ir šīs horoskopa zīmes?

Auns

Auns ir ļoti uzticama un spēcīga personība, ar kuru dažreiz ir grūti uzsākt sarunu un nonākt pie kaut kāda veida kompromisa arī ir ļoti grūti. Auns var likties spītīgs, tomēr viņš, kad iemīlas pārvēršas par īstu paraugu attiecībās. Auns nepiedod nodevību un melus. Auna atriebība tiek salīdzināta ar viesuļvētru.

Vērsis

Šie zodiaka zīmes pārstāvji ir mīloši, kuriem ir svarīgi, lai apkārtējie cilvēki būtu laimīgi. ​Šīs zodiaka zīmes galvenais ierocis ir vārdi. Viņi ar vārdiem spēj pamatīgi sāpināt. Viņi var morāli iznīcināt cilvēku, pastāstīt par visiem viņa dzīves noslēpumiem, neveiksmēm, nostādīt apkārtējos cilvēkus pret viņu. Nodevību piedod ļoti reti. Tomēr ja viņi spēj krāpšanu piedot, tad par to atceras ik mirkli.

Dvīņi

Īsti tenku un dažādu intrigu karaļi. Ja blakus jums atrodas šīs zodiaka zīmes pārstāvji, jums vienmēr vajadzētu būt uzmanīgam. Dvīņi ir ziņkārīgi, atriebīgi un viegli ievainojami. Ja mīļotais nodod Dvīni, tad viņš var visu izdaiļot tā, lai jūs justos neērti citu cilvēku priekšā. Ja Dvīnis piedod melus un nodevību, tad ir skaidrs – tā ir mīlestība uz mūžu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!