20 C
Rīga
trešdien, jūnijs 29, 2022

Horoskops: horoskopa zīmes, kurām ir ļoti spēcīgs sargeņģelis

14/03/2021 16:37
 

Ir zodiaka zīmes, kurām ir spēcīgs sargeņģelis. Pateicoties viņam, viņi viegli atrisina sarežģītas dzīves problēmas un piepilda sapņus. Atrodiet atbildes uz visiem uzdotajiem jautājumiem.

Strēlnieks

Šīs zvaigznāja pārstāvjus sargā viens no spēcīgākajiem sargeņģeļiem Adnačiels. Viņš jūs aizsargā arī uz ceļa. Palīdz grūtos brīžos sasniegt lielu dzīves augstumu un tikt vaļā no visiem dzīves pārdzīvojumiem. Strēlniekiem, kuri dzimuši laika posmā no 22. novembra līdz 21. decembrim, ir īpašs raksturs, pateicoties kuram viņi ļoti viegli atrod jaunus draugus. Viņi ir gudri, pacietīgi un pārliecināti cilvēki. Sargeņģelis augstu vērtē Strēlnieka lojalitāti un laipnību, tāpēc sūta signālus, kas palīdz izvairīties no problēmām.

Skorpions

Viņiem ir ļoti spēcīgs sargeņģelis Gabriels. Viņš spēj nosūtīt zīmes, pateicoties kurām jūs viegli varat sasniegt veiksmi un laimi savā dzīvē. Skorpioni, par spīti savam raksturam, vienmēr pateicas Augstākajiem spēkiem par sniegto palīdzību. Tāpēc eņģelis kā pateicības zīmi palīdz izvairīties no neveiksmēm, kā arī pārvarēt šķēršļus. Gabriels palīdz pārvarēt bailes no kaut kā jauna dzīvē un novērš bailes. Ir vērts ar viņu sazināties agri no rīta. Tad eņģelis palīdzēs visu dienu un vakaru.

Zivis

Cilvēkiem, kuri dzimuši no 20. februāra līdz 20. martam, ir grūts raksturs. Viņiem bieži mainās garastāvoklis. Viņiem ir laba iztēle. Viens no varenākajiem sargeņģeļiem Egalmiels viņus sargā. Sargeņģelis palīdz mīlestībā. Ja Zivis ir vientuļas, astrologi iesaka meklēt palīdzību pie sava sargeņģeļa, viņš noteikti palīdzēs grūtos dzīves brīžos. Aizsargā pret ģimenes strīdiem un finansiālo nestabilitāti.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here