2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Horoskops: horoskopa zīmes, kuras karmiski ir saistītas viena ar otru

 

Ir pāri, kuri ir karmiski saistīti, tomēr reizēm viņi paši to nejūt. Karmiskā saikne starp šiem pāriem ir tik spēcīga, ka viņi kopā pārvarēs visus šķēršļus ko dzīve viņiem liks priekšā.

Auns un Svari

Auns un Svari ir diezgan sabiedriski cilvēki, taču viņiem ir daudz jāmācās vienam no otra. Tiek uzskatīts, ka, satiekoties starp viņiem rodas īpaša saikne. Svari un Auni ļoti bieži pārņem viens no otra labākās īpašības. Auns, satiekoties ar Svariem, saprot, ka dažreiz attiecībās ir jātiecas pēc saviem mērķiem. Svari, skatoties uz Aunu, saprot, ka cilvēka atklātībai un laipnībai ir liela nozīme. Šis pāris ir karmiski saistīti un kopā viņi var uzveikt visas problēmas.

Vērsis un Lauva

Šīs spēcīgās horoskopa zīmes ļoti ilgi meklē savu partneri, bet kad atrod, viņi to mīl līdz mūža galam. Viņiem satiekoties starp viņiem izveidojas īpaša saikne, kuru ir ļoti grūti pārraut. Piemēram, Lauva var Vērsim likt justies kā karalim viņu attiecībās. Dēļ viņu abu spītīgā rakstura ir iespējami daudzi strīdi, tomēr tikai kopā viņi tiks ar visu galā un spēs turpināt kopīgo dzīves ceļu.

Dvīņi un Jaunava

Dvīņi ir diezgan vieglprātīgi un romantiski. Ja viņi iemīlas Jaunavā, viņiem izdodas saprast, kas ir patiesās jūtas un, ka viņu mīlestība ir viņu acu priekšā. Tas pats notiek draudzībā. Problēma ir tāda, ka Jaunavas nevar pieļaut Dvīņu nenopietno attieksmi pret mīlestību vai draudzību, tāpēc, ja būs pat mazākais mājiens par nodevību, Jaunava Dvīni var vienkārši pamest un aiziet.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!