8.1 C
Rīga
svētdien, oktobris 17, 2021

Horoskops: horoskopa zīmes, kuras mēdz precēties vairākas reizes

 

Šīs dāmas var mainīt vīrus kā cimdus. Tomēr kad viņas ir atradušas savu patieso mīlestību, tad no viņa nešķirsies nekad.

Kuras ir šīs zodiaka zīmju dāmas?

Auns

Auna dāmas ir burvīgas un pievilcīgas. Viņām patīk vīriešu uzmanība. Ja Auna dāma ir atradusi savu vīrieti, tad viņa pēc iespējas ātrāk vēlēsies apprecēties domādama, ka viņš ir viņas īstais. Vēl viena dāmu Auna iezīme ir tā, ka viņām ātri apnīkst viss vecais. Tāpēc, tiklīdz vīrietis kļūst par Auna sievietes vīru un sākas rutīna, sievai kļūst garlaicīgi.

Dvīņi

Dvīņu sievietes ļoti mīl katru vīrieti, ar kuru viņas nodibina attiecības. Bet, tiklīdz Dvīņiem atdzīstas mīlestībā, viņu interese pazūd. Mērķis ir sasniegts un tas nozīmē, ka vairs nav jēgas tam tērēt laiku. Tā tas ir ar laulību. To visu pārdzīvojis kopā ar vienu partneri, Dvīņi var domāt, ka ar citu “līgavaini” tas būs vēl interesantāk. Dvīņi kļūst par brīnišķīgām, uzticīgām sievām un atbildīgām mātēm.

Skorpions

Sievietes, kuras dzimušas zem šīs zīmes, bieži dara lietas, kuras ne visi var saprast. Skorpioniem raksturīga impulsivitāte, spilgtums un visa ignorēšana, izņemot sevi. Spontānās Skorpiona dāmas var negaidīti apprecēties un pēc tam arī negaidīti izšķirt laulību. Tomēr viņas kad atrod savu īsto vīrieti, tad viņas to jūt.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!