-0.9 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Kā viegli iztīrīt paklāju bez ūdens saglabājot tā spožumu

 

Mana paklāja īpatnība ir tā, ka tas ir spožs, izgatavots no dabīgas vilnas un uz tā rotaļājas mazs bērns, zīmē un ēd. Uz paklāja ir daudz taukainu plankumu, plastilīna paliekas un grūti tīrāmu traipu.

Es gribētu tev ieteikt jaunu koncentrētu tīrīšanas produktu “Čistin” (“Чистин”) (tas nopērkams arī Latvijā), kas ir piemērots paklāju, paklāju segumu, mēbeļu un sienu tīrīšanai. Šis līdzeklis iegādājams 500 mililitru pudelē. Es to jau esmu pārbaudījusi – lieliski notīra paklājus un noņem traipus. Ja traips ir ieēdies un tu ar to nekādi netiec galā, tad šis produkts nav jāatšķaida ar ūdeni.

Uzklāj to koncentrētā veidā tieši uz traipa, nedaudz paturi un notīri. Esmu pārliecinājusies, ka šādai procedūrai pakļaujas jebkuri plankumi. Paklāji burtiski pārvēršas mūsu acu priekšā. Tāpēc parādīšu, kā strādā manis ieteiktais tīrīšanas līdzeklis. Es ņemu vienu litru silta ūdens un pievienoju tam divas ēdamkarotes līdzekļa “Čistin”. Sakuļu to līdz putām un ar tām notīru traipus. Traipi no paklāja pazūd nekavējoties.

Jāmin, ka svaigus traipus izdodas likvidēt uzreiz. Dala mana paklāja bija kļuvusi pelēkdzeltena – uz tās bija ieēdušies traipi. Kad mēģināju notīrīt šo paklāja daļu, tā krāsa uzreiz kļuva gaišāka. Un es veicu tīrīšanu tikai ar putām, necenšoties izmantot ūdeni, lai vēlāk būtu vieglāk noskalot. Raugi, šis celiņš ir pavisam pelēks. Paskaties, un pēc apstrādes ar tīrīšanas līdzekli tas uzreiz kļūst balts. Atkal tīru tikai ar putām. Paklāja krāsas uzreiz kļūst gaišākas un spilgtākas, bet ne blāvākas. Paklāja spožums pēc tīrīšanas saglabājas, bet dzeltenā krāsa kļūst vēl piesātinātāka. Svītras uz paklāja ir ieguvušas baltu krāsu.

Bet uz paklāja joprojām ir traipi, tāpēc mēs turpinām tīrīšanu. Man ļoti patika šis līdzeklis. Tikai 2 ēdamkarotes un veidojas tik daudz putu! Nav asas smakas, bet produkta cena ir demokrātiska. Paklājs kļuva gluži kā jauns! Nekāds ūdens, nekāda mitrināšana, nekādi traipi! Tāpēc man ļoti iepatikās šis līdzeklis.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here