2 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Horoskops: horoskopa zīmju pārstāves, kurām ir neticami spēcīga intuīcija

 

Šīs zodiaka zīmju sievietes ir apveltītas ar ļoti spēcīgu intuīciju. Iespējams viņas pat var redzēt sapņus par nākotnes notikumiem. Viņu intuīcija ir tik spēcīga, ka viņas bez problēmām var just, kad tuvojas briesmas vai nepatikšanas.

Zivis

Zivīm ir nestandarta domāšana. Zivis redz pasauli plašāk nekā pārējās zodiaka zīmes. Šķiet, ka šīs zodiaka zīmes jau kopš dzimšanas ir mazliet ārpus šīs pasaules. Viņas bieži runā par citām pasaulēm, daudz sapņo un dažreiz viņu runa ir tik dīvaina, ka citi cilvēki nesaprot. Patiesībā šīs zodiaka zīmes ir ļoti tuvu kosmosam un var uztvert tā vibrācijas. Zivīm ir tālredzības dāvana, tās spēj paredzēt notikumus.

Skorpions

Uzskata, ka Skorpiona dāmas var lasīt citu domas. Viņas ļoti smalki izjūt cilvēka dabu, vienā acumirklī redz visas cilvēka domas, it kā lasītu to sejās. Šīm dāmām ir spēcīga un attīstīta intuīcija. Skorpioni var domāt pavisam savādāk nekā citi cilvēki, un tāpēc šīm sievietēm ir tik ļoti attīstīta intuīcija. Viņas var paredzēt notikumu iznākumu un viņām visbiežāk ir taisnība.

Jaunava

Jaunava vairāk pielieto loģisko un stratēģisko domāšanu. Viņa ir sapņotāja. Tomēr Jaunavai ir ļoti attīstīta domāšana un intelekts. Viņa redz sapņus, kurus citi cilvēki neredz. Viņas smadzenēs tiek izveidota neredzama vesela notikumu karte ar visām iznākumu iespējām, tādēļ viņa tik labi prot izprast savu intuīciju un sekot tai.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!