7 C
Rīga
otrdien, maijs 17, 2022

Horoskops: Kāds būs 2021.gada decembris katrai zodiaka zīmei

Dieviete.lv
 

2021.gads tuvojas noslēgumam, un daudzi jau ir paspējuši atslābt, gaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu. Tomēr nesteidzies ieslīgt pašapmierinātībā, jo, iespējams,  decembris tev var izrādīties neticami svarīgs. Lūk, šā mēneša horoskops visām zodiaka zīmēm.

Auns

Visu gadu Aunam nācies smagi strādāt un izrādīt aktivitāti, tāpēc decembris dāsni ļaus relaksēties un atpūsties. Izmanto brīvo laiku, lai analizētu sasniegto šajā gadā, savu rīcību un uzvedību. Tu vari strādāt ērtā tempā bez steigas.

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem pirmajā ziemas mēnesī nepieciešama vienatne un pašpaļāvība. Noteikti ieklausies savās iekšējās vēlmēs un izvirzi svarīgākos mērķus, kurus vēlies sasniegt 2022. gadā. Noderīgi apmeklēt SPA vai masāžu.

Dvīņi

Decembris būs grūts mēnesis Dvīņiem, kuri saķīvēsies ar ģimenes locekļiem vai mīļoto cilvēku. Žēl, ka strīda iemesls būs kāda nesvarīga banalitāte. Tāpēc savaldies un neuzpūt no mušas ziloni, citādi sagaidīsi Jauno gadu skumjā noskaņojumā.

Vēzis

Decembris Vēža zīmē dzimušajiem būs piesātināts ar maģiju. Ikviens notikums  būs pilnīgi  negaidīts, un tie visi atnesīs prieku un veiksmi. Izmanto Visuma dāsnumu un ar pateicību pieņem tā dāvanas. Pastāv iespēja, ka vari kļūt bagāts un slavens īsā laika periodā.

Lauva

Horoskops Lauvām sola veiksmīgu gada noslēgumu. Tu lieliski jutīsies, būsi spēkpilns un vēlēsies sasniegt jaunu līmeni savā attīstībā. Izdosies aizmirst sliktu pagātnes pieredzi un ieiet gaišajā nākotnē. Tomēr nesteidzies uzticēties pirmajam pretimnācējam, lai tev “neiedurtu nazi” mugurā.

Jaunava

Jaunavai astroloģiskā prognoze decembrī sola ražīgas dienas. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem pavērsies unikālas perspektīvas un iespēja tikt pie jauna amata. Mīlestībā esi pacietīgāks un pārāk nesasteidz notikumu gaitu.

Svari

Darba jomā Svari var saskarties ar krīzes situāciju un neveiksmīgām finanšu operācijām. Saskaņā ar astroloģisko prognozi jābūt vērīgiem un nevajag uzņemties riskus. Centies vienoties ar lietišķajiem partneriem par jauniem nosacījumiem un netērē naudu liekiem pirkumiem.

Skorpions

Naudas jomā šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem astroloģiskā prognoze  paredz stabilus un mierīgus laikus. Pat ja tev apkārt ir krīze, tu jutīsies drošs un aizsargāts. Blakus tev ir simpātisks cilvēks, ar kuru var izveidoties romantiskas jūtas.

Strēlnieks

Strēlnieku dzīvē decembrī gaidāma baltā strīpa. Pirmssvētku atmosfēra baros katru tavu ķermeņa šūnu. Tāpēc atrodi līdzsvaru starp produktīvu darbu un kopā ar ģimeni pavadīto laiku.

Mežāzis

Mežāzim 2021. gada nogalē vajadzētu padomāt, kā uzlabot romantiskās attiecības. Līdz šim tu bieži pārāk daudz strādāji, kā rezultātā attālinājies no ģimenes. Liktenis ļauj satuvināties ar mīļoto cilvēku, taču tam ir jāatrod laiks.

Ūdensvīrs

Iestājas neticami labs un labvēlīgs laiks Ūdensvīriem, kuri sapņo pacelties pa karjeras kāpnēm. Tu varēsi viegli atrast kopīgu valodu ar citiem cilvēkiem un izveidot perspektīvas iepazīšanās. Mīlestības jomā viss risināsies lieliski.

Zivis Horoskops aicina Zivis būt vērīgām un uzmanīgām darba frontē. Ja būsi izklaidīgs, pieļausi bīstamu kļūdu, kas izbojās tavu reputāciju 2022. gadā. Pagaidām vēl nav pienācis laiks domāt par svētkiem. Pabeidz projektu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here