7 C
Rīga
otrdien, maijs 17, 2022

Vēlēšanās piepildās tiem, kuri saprot šos Visuma likumus

Dieviete.lv
 

Katrs no mums par kaut ko sapņo un kaut kas viņam ir ļoti vajadzīgs. Un ir tik grūti gaidīt! Mēs prātojam, pieķeramies savam sapnim, visu laiku galvā skan jautājums: “Ko vēl varētu darīt, lai vēlme piepildītos par 100%?!”

Pirmais noteikums – viss iecerētais jau pastāv

Piekrītu, mēs domājam tikai par to, kas jau pastāv šajā pasaulē. Diez vai kāds jautā: “Es nezinu ko vēlos”. Tiklīdz mūsu galvā veidojas priekšstats par vēlamo, tas uzreiz pārbaudās pret Visuma “iespēju katalogu”. Vai jūs tikai domājat, ka visi ezotēriķi skaļi iesaka izturēties pret vēlmi tā, it kā tā jau būtu piepildījusies, piepildot dvēseli ar laimes enerģiju?! Izstarojot maģisku sajūsmu, pārsteiguma, pateicības vibrācijas, jūs kā spēcīgs magnēts piesaistāt to, ko vēlaties.

Otrais noteikums – ļaujiet sagādāt jums prieku

Nekādā gadījumā pat ne mirkli nepieļaujiet domu, ka neesat tā cienīgs, par ko sapņojat. Atcerieties: jūs esat to pelnījis! Un tas, ko tu prasi šodien, par ko sapņosi rīt vai pēc gada, ir tikai niecīga daļa no tā, ko Visums tev ir sagatavojis un ko tu esi pelnījis. Un, kad šī sajūta kļūs par jūsu otro “es”, vēlmes sāks piepildīties.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here