3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: kurām zodiaka zīmēm septembrī veiksies ar finansēm

30/08/2021
 

Šīs zodiaka zīmes piesaista naudu. Viņi cenšas sekot līdzi savām finansēm un lieki to netērē, tādēļ astrologi uzskata, ka septembris viņiem ir ļoti veiksmīgs mēnesis.

Auns

Viņi cenšas darīt visu iespējamo, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli. Iestājoties septembra vidum, viņi var rēķināties ar algas paaugstinājumu, labu prēmiju, kā arī var saņemt ienākumus no citiem avotiem. Daži Auni varēs sākt savu biznesu, kas, visiem par pārsteigumu, sāks gūt peļņu daudz ātrāk, nekā gaidīts.

Dvīņi

Šā gada septembris būs labs laiks, lai saņemtu labu finansiālu atbalstu no kāda labvēļa. Bet netērējiet visu savu naudu uzreiz. Daļu summas labāk atlikt uz grūtākiem dzīves periodiem. Dvīņi, kuri atradīs darbu mēneša otrajā pusē, varēs ātri pierast pie jaunās darbavietas, iekarot kolēģu un priekšnieka cieņu, kā arī veidot karjeru jaunā kolektīvā.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Ak dievs ka ieraudziju to siknaudu man palika nelabi.ja sapni to refz tad bus jaraud..un praata ienaca pasaka par bagato ansi un verdinu kurs skaitija tikai naudu lidz sirmam vecumam ar baltu garu bardu un beigas velns visu aiznesa..ja mana pazina auns .dzenas pec tas naudas slima palikdama un tad ludzas lai dievins glabj..ak pasaulite lauzu eka un ari nauda tak piefer satanam..bet bez tas ari nevar…skukens ari ir noguris..rudens dara savu..laijs klust skumigs un mezaa berziem jau dzintara krelles.un papardes klust brunas..bet skuke sez bruklenaja ka asins pelkee..nesaprot ka tas nolasit..lai tak paliek
    Tik daudz sarkanas krasas apkart..klyst baisi..skukens ir noguris..un atputisies..lai komente citi..par milestibu atiecibam un visiem tris laikiem..lai veicas.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!