3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Pazīmes, ka sieviete ir iemīlējusies

 

Ir daudz pazīmju pēc kurām var redzēt, ka sieviete ir iemīlējusies. Pats vīrietis iespējams šīs pazīmes var pat nepamanīt.

Noskaidrosim kādas ir šīs pazīmes.

Domas par vīrieti

Iemīlējusies sieviete pastāvīgi domā par vīrieti, kurš viņai patīk. Viņa var pat aizmirst par miegu un ēdienu. Viņa kļūst izklaidīga un gausa. Galu galā ne velti ir ticējums, ka, ja sieviete ēdienu pārsālījusi, tas nozīmē, ka viņa ir iemīlējusies. Tas ir saistīts tikai ar to, ka skaistās dāmas galvā ir tikai domas par šo vīrieti.

Saziņa

Sieviete cenšas pēc iespējas vairāk sazināties ar vīrieti, kurš viņai patīk. Cilvēku sabiedrībā viņa cenšas būt pēc iespējas tuvāk izvēlētajam vīrietim.

Intereses

Sievieti interesē vīrieša dzīve, viņa vaļasprieki. Var pat gadīties, ka viņai sāk patikt dziesmas, kuru stils iepriekš nav piesaistījis viņas uzmanību. Un tas ir saistīts ar faktu, ka šīs dziesmas ir no mīļotā vīrieša atskaņošanas saraksta.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Jauki ir iemileties cilvekaa..tikai lai neaizmirst ka milestiba ar cilveku biezi ir akla.un nes lidzi vilsanos sapes un ciesanas ..ari milestiba nav muziga..un kas ir patiesibaa milestiba..tas ir ipass dveseles istavoklis kad prats vairs nepaklaujas sirdij..bet roza briles reiz nokrit..un ari milestiba pamazam izgaist ka dumi pelnu traukaa..ta izkup..jo nekas nav muzigs..bet lai veicas visiem kas ir iemilejusies un varbut ar laimigam beigam…lauku skuke ari mil..tikai ne cilveku bet dievu mezu un dabu..milestiba tak ir daudzveidiga vai ne..un katram sava.si milestiba ir bez vilsanas.bez sapem bez ciesanam..ta ir briniskiga un abpuseja..

  2. Sodien ir svetdiena..bet skuke vara abolu un bruklenu ievarijumu..vel tikai gardas pankukas pec dievietes receptes..un vel uzaicinat kaimina antonu uz pankukam..labs viiins ..labs draugs bkakam..interesantas sarunas..kas var but labaks par svetdienu vai ne..rit bus jauna diena ..un skuke dosies ogas..uz talu dzilu mezu..kur vilki dzivo un cuskas..kur divvientuliba ar mezamati skuke izbaudis laimes mirklus..jo ir tak meza laumina..lai visiem jauka svetdiena…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!