3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: paši noslēpumainākie vīrieši

 

Daži uzskata noslēpumainību par negatīvu rakstura iezīmi, bet citi tajā nesaskata neko sliktu. Lai kā arī nebūtu, dzīvē jums joprojām ir jāsaskaras ar cilvēkiem, kuri ir noslēpumaini.

Noslēpumaini vīrieši īpaši pievelk sievietes. Kāpēc tā? Astrologi uzskata, ka šīs zodiaka zīmes vīrieši ir ļoti noslēpumaini un neatlaidīgi.

Vēzis

Vēža vīrieši izceļas ar smalku pasaules uztveri. Pat mīlestība nepadarīs šīs zīmes vīrieti atvērtāku. Šāds vīrietis nesteigsies atzīt savas jūtas sievietei. Ja sirds dāma pati izlems spert pirmo soli, Vēzis būs laimīgs, taču viņš nekļūs atklātāks. Tikai pēc tam, kad būs pārliecinājies, ka šī ir viņa sieviete, viņš metīs malā noslēpumainību, kura viņam kalpojusi kā aizsardzība daudzus gadus.

Jaunava

Vīrieši, kuri dzimuši zem šīs zīmes, ir uzmanīgi un klusi. Viņi sākumā padomās, tad darīs, un tikai tad, kad viss iecerētais tiks īstenots, stāstīs par to citiem. Ja sieviete savu dzīvi saista ar vīrieti Jaunavu, viņai būs jāsamierinās ar to, ka vīrs ar viņu neapspriedīs sarunas par darbu. Viņam nav vajadzīgs sievas padoms. Protams, šo vīrieti interesē mīļotās sievietes viedoklis, taču viņš noklausīsies viņu tikai kad visas problēmas būs jau atrisinātas.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvis ir noslēpumains, pievilcīgs, mierīgs un pašpārliecināts. Cilvēki, kuri pazīst Skorpionu zina, ka viņš ir noslēpumains, taču ļoti nosvērts. Tie cilvēki, kuriem izdodas sadraudzēties ar vīrieti Skorpionu, sāk saprast, ka viņiem ir darīšana ar gudru, inteliģentu un ļoti interesantu cilvēku.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Bet man patik atklati viriesi..mans kaiminu antons ir loti atklats..un man atklati saka es tevi milu..bet tu mani nee…bet es saku anton..nu ka var draugu nemilet..musu draudziba bus muziga..un tas ir daudz..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!