6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Horoskops: romantiskākie zodiaka zīmju vīrieši

Dieviete.lv
 

Sievietes uzskata, ka katrās attiecībās ir jābūt romantikai. Viņas vēlas ziedu pušķus, vakariņas sveču gaismā un pastaigas mēness gaismā. Daži vīrieši to visu labprāt atstās mīļotā ziņā, bet citi paraustīs plecus un nolems, ka nav vērts tērēt laiku šādām sentimentālām blēņām. Zem kādām zodiaka zīmēm dzimst īsti romantiķi?

Vēzis

Vēzis ir smalks un elegants vīrietis. Dabas skaistums, mūzikas varenība, mīļotās sievietes šarms, bērnu smiekli pieskaras viņa dvēseles stīgām, modinot viņā zināmu entuziasmu. Nav pārsteidzoši, ka astrologi uzskata, ka Vēzis ir romantiķis. Šī cilvēka izvēlētā sieviete jutīsies kā pasaku princese, kurai tiek pasniegti visskaistākie pušķi un kurai katru minūti tiek pievērsta uzmanība.

Lauva

Lauvas ar savu karalisko raksturu ir leģendāras, taču tas neliedz viņiem būt galantiem džentlmeņiem, kuri spēj patiesi pārsteigt savas dāmas ar negaidītu rīcību. Tātad šīs zīmes pārstāvis var piedāvāt mīļotajai nedēļas nogalē doties kopā ar viņu uz kādu eksotisku valsti. Izrādās, ka viņš visu jau ir sagatavojis ceļojumam.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!