6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju sievietes, kuras ir īstas dzelzs lēdijas

Dieviete.lv
 

Starp visām zodiaka zīmju sievietēm ir patiešām spēcīgas, kuras ir gatavas pat pārvietot kalnus, lai sasniegtu savus mērķus.

Noskaidrosim, kuras tās ir.

Vērsis

Sieviete Vērsis ir labsirdīga, atvērta un jautra. No pirmā acu skatiena pat nevar pateikt, ka viņa sevī slēpj dzelzs lēdiju. Bet neaizmirstiet, ka izskats parasti maldina. Viņa ciest nevar, kad tiek pārkāpta viņas personīgā telpa, tad no jautras un atvērtas sievietes viņa pārvēršas par dusmīgu zvēru, kurš ir gatavs jūs noslaucīt no zemes virsas. Tāpēc, kontaktējoties ar Vērša sievieti, jums jābūt pietiekami uzmanīgam, jo no viņas varat gaidīt jebko.

Auns

Šai sievietei ir stipra griba. Viņa ir neatkarīga un neatlaidīga, lai gan no pirmā acu skatiena šķiet trausla un vāja. Viņa vienmēr cīnās par saviem uzskatiem un parasti nepiekāpjas. Viņa cenšas nekoncentrēties uz sīkām problēmām un uzvedas mierīgi arī konflikta laikā. Šī sieviete pirmā parasti karu nepiesaka.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Ja ir tadas ledijas..nezinu vai tas ir labi vai slikti..drosi vien ka labi..dzelzs ir un paliek dzelzs bet lauku skuke nav no dzelzs.vina ir ir no cukura..un lenam ka cukurgrauds izkysis sis launas pasaules bezcerigajos dzilajos udenos…

  2. Es gribu laisties prom..uz kadu mazu necilu portalu..mani vairs neinteresee ne atiecibas ne horoskopi..es rakstisu vestules talajai zvaigznei…ata dieviete…..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!