11 C
Rīga
trešdien, aprīlis 21, 2021

Horoskops: šie ir paši kaislīgākie zodiaka zīmju vīrieši

 

Viņi ir kaislīgi, nenogurdināmi un romantiski, kad runa ir par mīlas lietām. Šie vīrieši sievietes piesaista, gan ar savu izskatu, gan ar raksturu.

Kuri ir paši kaislīgākie zodiaka zīmju vīrieši?

Vērsis

Vērsis daudz zina par baudu. Viņš nesteidzas, viņš ir pacietīgs, maigs vīrietis, kurš savai sievietei vēlas sagādāt prieku attiecībās. Dažām sievietēm viņš var šķist pārāk tiešs, viņš var tieši pateikt, ko no jums vēlas. Viņš zina, kā neatlaidīgi un ilgi meklēt dāmu ar kuru pavadīt visu dzīvi kopā. Dažreiz vīrietis Vērsis šķiet auksts un rupjš, bet iekšpusē viņš ir ļoti jūtīgs un kaisles pilns, un sekss viņam ir dabisks mīlestības un attiecību rezultāts. Gultā Vērši ir paredzami, taču atkal ļoti pacietīgi.

Skorpions

Vīrietis Skorpions ir ļoti kaislīgs. Tomēr viņš attiecībās vēlas sev blakus tik pat kaislīgu sievieti. Viņš seksā sagaida pilnīgu atdevi no savas partneres (jebkurā vietā un laikā). Sievietei jābūt gatavai pat lomu spēlēm, jo Skorpiona vīrietim patīk dažādība. Šī seksuālā uzvedība var atbaidīt dažas dāmas. Skorpions publiski nekliedz par savām vēlmēm, dažreiz ir ļoti grūti uzminēt viņa nodomus. Bet, tiklīdz esat vieni paši un gaisma nodziest, sagatavojieties neaizmirstamam seksa rodeo.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!