6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes, kurām ir grūti kontrolēt savas emocijas

Dieviete.lv
 

Dusmu pakāpe ir atkarīga no zvaigznāja, kurā cilvēks ir dzimis. Tiek uzskatīts, ka šo zodiaka zīmju pārstāvjiem grūtības sagādā kontrolēt savas emocijas.

Dvīņi

Šī zodiaka zīme tiek uzskatīta par visenerģiskāko. Kā arī Dvīņi tiek uzskatīti par labiem manipulācijas meistariem. Viņi viegli iegūst sev nepieciešamo informāciju no apkārtējiem. Viņi var viegli aizvainot citus, bet tikai tad kad emocijas ir rimušās, Dvīņi var sākt domāt par sekām.

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir atriebības guru un parasti to liek lietā pret ienaidniekiem. Viņus ir ļoti viegli aizvainot un viņi pat katru sīkumu uztver nopietni. Skorpions ir viens no tiem cilvēkiem, kurš dara un tikai tad domā.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Nezinu par citiem skorpioniem esmu garstavokla cikveks .precizak ne arvienu neielaizos kad man tas nepatik man nepatik ka mani izseko un peeta..es atri mainu vidi..jo man atri ta apnik.par atriebibu taisniba..esmu daziem atriebusies vienkarsi pagriezot muguru…atrodoties uz grimstosa kuga..man nav velmes ne jokot ne ari parspriest atiecibasun horoskopus..jo tam vairs nav nozimes..un tas ir vairak ka mulkigi..ja nav nakotnes ir palikusi pagatne..un man patik tur atrasties lasot interesantus rakstus cita portalaa…varbut ka leetums mani vairs nesaista…mekleju kaut ko dzilaaku.jo dvesele nemil tuksumu..bet tuksums tagad valda visos portalos..es izladiju rakstu par zurkulenu un virieti kuru zurkulens izglaba no bada.kara laikaa..apraudajos.cik gfan mes daudz nezinam par dzivniekiem un visuma noslepumiem..atliek tikai secinat ka labie darbi tiek atalgoti..cien dieviete..jums ir daudz lasitaju bet kapec ne komentetaju..varbut ka vajadzetu padomat pasiem kapec..

  2. Jusu portals man sak likties pilnigi nebaudams..leets un banals..loti primitivi rakstini..tapec atliek ari tada stila primitivi un stulbi atbildet..apnicis….tapec lauku skuke atradusi sev citu atputas portalu.un citu vidi…lidz laikam kad apniks..jo skukei atri viss apnik…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!