6 C
Rīga
pirmdien, oktobris 25, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes, kuras prot glabāt noslēpumus

Dieviete.lv
 

Tiek uzskatīts, ka šīm horoskopa zīmēm var uzticēt noslēpumus.

Auns

Lai gan Auns ir spītīgs, tomēr viņš ir pazīstams ar spēju glabāt noslēpumus. Auns var stundām ilgi uzklausīt citu cilvēku problēmas. Viņš var kontrolēt savu impulsivitāti, tādēļ nemēdz izpļāpāties kādam par kāda cita cilvēka noslēpumu. Labs un atklāts sarunu biedrs.

Dvīņi

Dvīņi ne vienmēr vēlas kādam atklāt cita cilvēka noslēpumu, bet dažreiz tas notiek spontāni un neapdomāti. Šo harizmātisko zīmi pārvalda planēta Merkurs. Dvīņiem piemīt spontānā enerģija, kura saistīta ar gaisa elementu.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Auni nu gan neprot glabat noslepumus vini pat pateiks vairak neka vajag.pasiem neapdomajoties.vini ir impulsivi.mana draudzene auns pastasta visu par visiem ko uzinajusi..drosi vien citiem ari par mani.nu tadi ir tie auni.bet savadak ar viniem patik man kontakteties parunaties no sirds vini prot uzklausit palidzet un ir loti lidzjutigi..kaut kas mistisks saista skorpionu ar aunu draudzibaa..bet kopdzive moteikti butu neizdevusies jo abi impulsivi un ugunigi..

  2. Netisam uzgaju loti interesantu vietni revlucija.com..fantastiski interesanti raksti.par vangas paregojumiem dazadiem notikumiem.loti interesantas lietas..aizraujosi..ir ko padomat un pardomat

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!