-20 C
Rīga
otrdien, decembris 7, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju pāri, kuru starpā ir ļoti kaislīgas attiecības

 

Katrs cilvēks sapņo par skaistu mīlas stāstu. Daudzi iepazīstas, iet uz randiņiem, tādējādi palielinot izredzes izveidot īstu ģimeni. Tomēr ne visiem tas galu galā izdodas. Starp zodiaka zīmēm ir pāri, starp kuriem iespējama stipra kaisle.

Kuras gan ir šīs horoskopa zīmes?

Skorpions un Auns

Kad šis pāris izlemj veidot romantiskas attiecības, viņu starpā rodas spēcīga kaisle. Šie cilvēki ir piesaistīti viens otram un pavadīs diezgan daudz laika kopā. Tomēr attiecībās var sākties ļoti nopietni konflikti, jo abas zodiaka zīmes mīl dominēt.

Svari un Zivis

Kad sapņainās Zivis satiek ideālistus Svarus, starp viņiem rodas romantika, kura ir balstīta uz abu fantāziju. Vēlme aizbēgt no realitātes radīs idilli, kura maskēs visas dzīves problēmas. Šī ir viena no grūtākajām pāru kombinācijām, taču šeit mīlestība ir iespējama un pat ļoti spēcīga.

Lauva un Vērsis

Starp Lauvu un Vērsi izveidosies mierīgas, dinamiskas un sentimentālas attiecības. Tas ir pāris, kurš visus kaitina, publiski paužot savu viedokli un jūtas. Lauva, kuru pārvalda Saule, alkst apbrīnas, savukārt Vērsis, kuru pārvalda Venēra, vēlas tikai ērtu dzīvi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!