6 C
Rīga
svētdien, oktobris 24, 2021

Kuri produkti palīdz pozitīvi uzlabot noskaņojumu

 

Vairumā gadījumu sliktu garastāvokli cilvēki saista ar ārējiem faktoriem un apstākļiem. Neizdevušies plāni, nepatīkama saruna vai vienkārši slikti laika apstākļi var atņemt pozitīvo noskaņojumu. Tikai daži cilvēki zina, ka smaids un pozitīvs garastāvoklis ir atkarīgs arī no iekšējā hormonālā stāvokļa. Un jūs varat tikt galā ar šo problēmu ar pārtiku.

Kuri produkti palīdz uzlabot noskaņojumu

Biezpiens

Lai sejā būtu smaids, uzturā regulāri jāiekļauj vismaz daži vienkārši ēdieni. Piemēram, biezpiens ar zemu tauku saturu ir iedvesmas avots un pozitīvs lādiņš visai dienai. Ieteicams to lietot brokastu laikā, lai mazinātu spriedzi, aizkaitināmību un nogurumu, kas var rasties pat pēc nakts miega.

Siers

Tofu ir bagāts arī ar triptofānu. Veģetārieši to ļoti iecienījuši, un dietologi to iesaka tiem, kuri vēlas zaudēt svaru. Produkts palīdz palielināt serotonīna plūsmu un tas nozīmē, ka cilvēks mazāk domās par saldumiem. Piesātinājuma sajūta pēc tofu ēšanas saglabājas ilgu laiku, un tāpēc ķermenis nepiedzīvo papildu trauksmi iespējamā pārtikas trūkuma dēļ.

Spināti

Spināti satur daudz magnija un triptofāna. Jums tie jāpievieno salātiem. Spināti palīdz aizsargāt ķermeni no stresa sekām, palīdz smadzenēm tikt galā ar lielu stresu, pazemina asinsspiedienu un uzlabo garastāvokli pat vissarežģītākajās situācijās.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!