13 C
Rīga
pirmdien, septembris 27, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju sievietes, kuras ir apņēmīgas

Dieviete.lv
 

Šīs sievietes ir apņēmīgas, spēcīgas un enerģiskas. Viņas pie problēmām neapstājas, bet gan tās risina.

Noskaidrosim, kuras ir šīs zodiaka zīmju dāmas.

Auns

Ja jūsu priekšā ir sieviete Auns, tad ir gaidāms kāds interesants piedzīvojums. Viņa ir mērķtiecīga un gudra, viņa pastāvīgi uzrauga situāciju un visas grūtības atrisina ātri. Auns zina kā aizstāvēt savu viedokli konflikta laikā.

Jaunava

Sieviete Jaunava ir mierīga un neticami spēcīga. Viņa varonīgi pārvar visus šķēršļus savā dzīvē. Šī dāma noteikti sasniegs galvu reibinošu karjeru. Tomēr Jaunava var tikai sapņot par lielu ģimeni un ideālu vīru sev blakus. Jebkurā gadījumā, līdz jūs iemācīsieties klausīties un dzirdēt apkārtējos cilvēkus.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Tapec vajag meklet un precet nost tas apnemigas..busiet laimes virsotnee..auni nu tiesam super..jaunavas ari bus labas.loti praktiskas sikumainas un perfektas.

  2. Lauku skuke gan ir loti neapnemiga..negrib apnemt nevienu par viru..grib dzivi skaistu un brivu..lauku skukei vis pie kajas..jo vinai daudz darba pie majas..sodien nogriezu burkanu vagu..un liidz asinim sagriezu nagu…veeee..bet tas ir sikums caur mezu senees jaiziet liikums…bet rit skuke dosies uz purvu..lai nedabutu no gaidamaa bada pa purnu…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!