3.3 C
Rīga
sestdien, septembris 18, 2021

Horoskops: zodiaka zīmes, kurām patīk būt uzmanības centrā

Dieviete.lv
 

Šīm zodiaka zīmēm patīk, ka visu apkārtējo skatieni tiek piesaistīti tieši viņiem. Šīs zodiaka zīmes izbauda šādas situācijas.

Noskaidrosim, kuras tās ir.

Skorpions

Dzimis aktieris, kompānijas dvēsele, laipns un jautrs kolēģis – tie visi ir Skorpiona zīmes pārstāvji. Kopš bērnības šī persona demonstrē savus talantus citiem. Skorpions nebaidās no asas kritikas vai pārpratumiem. Galvenais ir nevis ignorēt Skorpionu, bet gan uzsākt dialogu ar viņu.

Lauva

Cilvēks, kurš dzimis zem šīs zīmes, bieži uzvedas karaliski un pat izaicinoši. Lauva pieprasa citu cilvēku cieņu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvis ir ekstraverts, tāpēc viņš nesaprot dzīvi bez publikas un demonstrācijas priekšnesumiem. Viņš ir neapstrīdams līderis draugu kompānijā, darbā un pat mājās. Lauvai ir svarīgi saprast, ka viņa viedoklī ieklausās un visi viņa pavēles tiek izpildītas.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Lauku skuke ir dievietes centraa jo nevelas atrasties covidportalu un algotu melu centraa…tur ilgsgosi atrodoties var nonakt tvaika ielas centraa..un tur no covidpotes skukei neizmukt..bet lauku skuke grib dzivot..un katru dienu pa meziem purviem sirot..ar mezamati parunaties..ar dievinu sarunaties..ar vientulibu pabut un sirdij mieru atgut..skuke seit ir viena..un tapec skuet ka ir uzmanibas centraa.ta nav
    ..skuke vienkarsi te izklaidejas..nenemiet launaa..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!