2.2 C
Rīga
ceturtdien, septembris 23, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju sievietes, kuras prot ātri savaldzināt vīriešus

 

Starp sieviešu zodiaka zīmēm ir vairākas, kuras spēj ātri savaldzināt vīriešus. Viņām piemīt paaugstināts dabiskais magnētisms, neticams šarms un spēcīga seksualitāte. Šīm karalienēm ir vara pār vīriešiem.

Skorpions

Skorpioni ieņem pirmo vietu to sieviešu reitingā, kuras var savaldzināt jebkuru vīrieti. Viņas var gan sagraut visu savā ceļā, gan atdzīvināt. Skorpiona sievietei piemīt spēcīga sieviešu pievilcība un enerģija. Tikai viens šī daiļā dzimuma pārstāves skatiens un vīrietis ir viņas varā.

Lauva

Lauvu sievietes iegūst otro vietu. Šī kundze ir ļoti lepna, un viņa meklē sev izcili cienīgu dzīves partneri. Un parasts vīrietis viņai noteikti neder. Viņa uzskata, ka karalim vajadzētu būt kopā ar viņu. Viņam jābūt izskatīgam, inteliģentam, pārliecinātam un mērķtiecīgam.

Vērsis

Vērša sievietei piemīt neticama dabiskā harizma, kuru var tikai apskaust. Viņai piemīt spēcīga enerģija, attīstīta intuīcija un tajā pašā laikā dabisks skaistums. Pat atrodoties pūlī, šī sieviete tūlīt pamanīs vīrieti, kurš viņai iekrita acīs un rīkosies, lai viņu savaldzinātu.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!