1.1 C
Rīga
ceturtdien, septembris 23, 2021

Kā dzīvokļa vai mājas numurs ietekmē cilvēka likteni

 

Numerologi apgalvo, ka mājokļa, kurā tu dzīvo, numurs ietekmē tavu likteni un veiksmi. Tas ļauj tev piesaistīt panākumus un laimi savā dzīvē. Uzzini nākotni, kā arī atbrīvojies no negatīvisma.

Lai saskaņā ar numeroloģiju noskaidrotu mājas vai dzīvokļa numura nozīmi, jāsaskaita visi skaitļi, lai iegūtu viencipara skaitli.

Vieninieks. Šie cilvēki spēj paši kontrolēt savu likteni un nākotni. Tomēr viņi var šķist skarbi un ļoti nedroši. Bet šis viedoklis ir maldinošs. Numerologi iesaka iemācīties pārvaldīt dažādas emocijas – tas vieninieka pārstāvjiem palīdzēs kontrolēt agresiju. Ja cilvēkam ir vājš raksturs, viņš var pārmērīgi sākt lietot alkoholu. Vieninieku pārvalda Saule, tā ļaus atbrīvosies no negatīvisma un sliktas pašsajūtas.

Divnieks. Ja saskaņā ar numeroloģiju sanāk šis cipars, cilvēki var droši sakārtot savu personīgo dzīvi. Nākotnē ir ieteicams būt sirsnīgam un pārliecinātam. Tas ne tikai piesaistīs veiksmi un laimi dzīvē, bet arī ļauj izvairīties no neveiksmēm, vientulības, nepieredzētiem apstākļiem. Vēlams pēc iespējas vairāk uzmanības veltīt savam garīgajam stāvoklim, kā arī garīgajam līdzsvaram. Skaitļa pozitīvo ietekmi ietekmi palīdzēs interjers, kā arī ūdens dekori.

Trijnieks. Šis numurs ienes mājoklī omulību un komfortu, liek cilvēkiem paskatīties  pavisam savādāk uz pasauli un laimi ģimenes dzīvē. Visbiežāk ļaudīm, kas dzīvo šā cipara namos, piemīt izteikts radošums. Šajā miteklī cilvēki viegli sadzīvo cits ar citu. Viņi ir vienmēr gatavs jauniem varoņdarbiem un mērķiem. Šīs mājas iedzīvotāji praktiski neprot rīkoties ar naudu, tāpēc bieži to tērē un iegādājas dažādas nevajadzīgas lietas.

Četrinieks. Cilvēki, kuru mājai ir šis numeroloģiskais skaitlis, bieži vēlas, lai dzīvē valdītu stabilitāte. Viņi reti pārceļas uz jaunu dzīvesvietu. Lai gan viņi tiecas uz jaunām virsotnēm un zināšanām, reti kaut ko dzīvē sasniedz.

Piecinieks. Šie cilvēki dzīvo ar pilnu krūti. Viņi ir aktīvi un strādīgi indivīdi, inteliģenti un dažreiz noslēpumaini. Vienmēr ir interesanti izpētīt pasauli kopā ar viņiem. Cilvēki, kas dzīvo dzīvoklī vai mājā ar šādu numuru, gandrīz vienmēr zina, ko vēlas no dzīves. Viņi var viegli kļūt par labiem uzņēmējiem vai skolotājiem. Šā cipara trūkumi ir fakts, ka tas neder mierīgiem, līdzsvarotiem cilvēkiem.

Sešinieks. Tie, kas dzīvo mājā vai dzīvoklī ar šādu numuru, spēj viegli tikt galā ar jebkuru uzdevumu, ko liktenis viņiem piespēlē. Šis cipars ir labi piemērots tiem cilvēkiem, kuri dievina dzīvniekus. Sešinieks ir noteikta pasaule, kurā gandrīz vienmēr valda mīlestība un laime.

Septiņnieks. Šo cilvēku dzīvē gandrīz vienmēr valda komforts. Cilvēki saprot cits citu, ir sabiedriski un pārliecināti par sevi. Šis cipars labi ietekmē tos, kam nesen veikta operācija. Darbam ir liela loma šā cilvēka liktenī. Viņi mīl tīrību un kārtību. Bieži redz pravietiskus sapņus un paredz nākotni.

Astoņnieks. Šie cilvēki ir allaž gatavi jauniem varoņdarbiem. Aktīvi, pašpārliecināti indivīdi. Kopā ar viņiem ir interesanti pavadīt laiku. Cipars ietekmē cilvēka darbību. Viņi bieži maina savu interjeru. Mājā ir noteikti jābūt priekšmetiem sarkanā krāsā. Laudīm, kas dzīvo mājokļos ar šo numeroloģisko ciparu, ir grūti kontrolēt savas emocijas. Turklāt viņi var pārmērīgi aizrauties ar alkoholiskajiem dzērieniem.

Deviņnieks. Šie cilvēki ir gudras, izlēmīgas un pašpārliecinātas personības, kas bieži tiek pakļautas maģiskai ietekmei. Šis cipars ir piemērots studentiem, mācītājiem. Cilvēki, kuru mājas vai dzīvokļa numurs saskaņā ar numeroloģiju ir deviņi, ir gatavi jauniem varoņdarbiem. Dažreiz šādā mājoklī notiek interesantas mistiskas lietas.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!