4 C
Rīga
ceturtdien, maijs 19, 2022

Horoskops: zodiaka zīmju vīrieši, kuri ir kaislīgi mīlnieki

 

Lielākajai daļai cilvēku pavasaris asociējas ar siltumu, garām pastaigām un, protams, mīlestību. Daži zodiaka zīmju vīrieši ir ļoti kaislīgi mīlnieki. Viņi savu dāmu var pacelt spārnos.

Kuri gan ir šie horoskopa zīmju vīrieši?

Skorpions

Vīrietis Skorpions ir īsts seksa gardēdis. Viņš zina, kā izbaudīt procesu un sagādāt to savai partnerei. Skorpions ir enerģisks un tas apbur viņa dāmu, viņš lieliski pārvalda seksa tehniku ​​un jūt to, ko sieviete no viņa gaida. Bet viņš bieži ir pārāk agresīvs, parādot savas jūtas. Viņš, pirmkārt, centīsies apmierināt savas vēlmes, un pēc tam atcerēsies par savas dāmas vēlmēm.

Jaunava

No pirmā acu skata nevar pateikt, ka vīrietis Jaunava ir kaislīgs mīlnieks. Šķiet, ka viņš ir noslēgts un nespēj izrādīt degsmi attiecībās. Bet viņš mainās tik līdz iemīlas. Ar savu dāmu vīrietis Jaunava būs patiešām kaislīgs attiecībās. Viņš spēj atrast pareizo pāreju no flirtēšanas uz juteklisko priekšspēli un pēc tam uz harmonisku seksu.

Zivis

Vīrieši Zivis ir vieni no jutekliskākajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem. Tajā pašā laikā viņi ir iejūtīgi, gādīgi, pieklājīgi ar sievietēm un ļoti kaislīgi. Šiem vīriešiem ir neticami bagāta fantāzija, viņiem patīk seksā izmēģināt jaunas pozas. Zivju zodiaka zīmes vīrietim, tāpat kā īstam mīlniekam, priekšspēle ir svarīgāka par pašu seksu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here