2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Kā Kanje Vests mainīja Kimas Kardašjanas stilu un to, kāds tas ir tagad kopš viņu šķiršanās? (+VIDEO)

Dieviete.lv
 
Kim Kardashian and Kanye West at the Theatre des Bouffes du Nord to attend Kanye West’s Sunday Service on March 01, 2020 in Paris, France. (Photo by Mehdi Taamallah/NurPhoto via Getty Images)

Ar iesniegtajiem šķiršanās dokumentiem Kima Kardašjana atkal ir brīva dāma.

Kimas bijušais vīrs ļoti strikti noteica savas sievas ģērbšanās stilu. Kad pāris sāka tikties, viņš izsauca stilisti un 70% Kimas apģērba, somu un aksesuāru tika izsvītroti no viņas garderobes, jeb atdoti ģimenei, draugiem un labdarībai.

Fani nebija sajūsmā par Kimas jauno stilu, jo agrāk viņa vairāk smaidīja un bija redzama krāsainos apģērbos, bet tad sāka ģērbties klasiskos toņos un pievērsties augstajai modei. Kanje jau sen gribējis šķirties no sievas un pat apgalvo, ka pirmais bērns nebija viņa lēmums, viņš esot lūdzis, lai Kima veic abortu. Tagad Kanje piedzīvo mentālās veselības problēmas, viņš joprojām satiek savas atvases, šajā laulība dzimuši četri bērni! Tomēŗ, viņš nekādā gadījumā negrib komunicēt ar Kimu, reperis pat mainījis mobilā telefona numuru, lai bijusī sieva nevar ar viņu sazināties. Viņš uzskata, ka Kimas ģimene ir toksiska un negrib uzturēt nekāda veida attiecības. Domājams, ka tagad Kimas stils varētu mainīties, jo vairāk nav neviena, kurš gribētu viņu kontrolēt. Interesanti, ka jaunā Kimas apņemšanās ir iegūt juristes izglītību, viņa cītīgi apgūst šo profesiju un jau tagad izskata dažādas lietas. Kima pat panākusi, ka kāda sieviete atbrīvota no mūža ieslodzījuma. Viens ir skaidrs, viņa ir sieviete ar vērienu un cēliem mērķiem!

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here