1 C
Rīga
svētdien, maijs 9, 2021

Horoskops: zodiaka zīmju vīrieši, kuri ir paši uzticīgākie savām sievām

 

Katra sieviete sapņo atrast sev vīrieti, kurš viņai būs uzticīgs līdz pat sava mūža beigām un kurš būs pārliecināts par savu izvēli. Protams, šādu vīriešu ir daudz. Viņi visi mīl un ciena savas sievas.

Pēc horoskopa zīmes, kuri vīrieši ir paši uzticīgākie?

Vērši

Vērša vīrieši ir ārēji noslēgti, taču šīs zīmes pārstāvju jūtas ir ļoti dziļas un patiesas. Viņi ir arī ļoti spītīgi: viņi par katru cenu sasniegs savu mērķi. Ja viņš ir iemīlējies kādā sievietē, tad darīs visu, lai viņa būtu laimīga. Attiecībās Vērsis ir ļoti maigs, kaislīgs, jūtīgs un mīlošs. Ja Vērsis apprecējās, tas nozīmē, ka viņa izvēle ir pilnīgi apzināta, viņš sagaida abpusējas jūtas un lojalitāti. Tāpēc Vērsi var droši uzskatīt par uzticīgāko vīrieti.

Lauva

Lauvas vīriešus bieži var atšķirt no pūļa tikai pēc viņu izskata. Viņiem ir spēcīga ķermeņa uzbūve, viņi ir labi ģērbušies, viņiem patīk firmas apģērbi, viņi ir materiālisti. Lauvas labprāt apdāvina savu mīļoto. Lauva ir viena no uzticīgākajām zodiaka zīmēm. Jūs varat izšķirties no Lauvas šādu iemeslu dēļ: ja jūs sevi nostādāt augstāk par viņu, ja karjeras panākumos esat pārāks par Lauvu, ja mēģināt pārvaldīt attiecības. Pretējā gadījumā jūs varat būt pārliecināts: Lauva būs jums uzticams mīļotais.

Jaunava

Jaunavas vīrieši ir sarežģīti. Viņiem nepatīk teātra izrādes, tāpēc viņi līdz rītam ar jums nedancos un zem logiem nelasīs dzeju. Jaunavas vīrietis vienmēr analizē un pievērš uzmanību detaļām, viņš atceras, ko tu valkāji, kā tu izturējies, ko tu teici. Sekss šādam vīrietim nav tikai fizisks kontakts. Viņi ir diezgan skarbi un baidās no seksuāli transmisīvām infekcijām, tāpēc viņiem praktiski nav gadījuma sakaru. Šie vīrieši ir uzticīgi un mīloši.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!