Nokia Somijā un ASV prezentējusi jaunus Windows Phone 8 viedtālruņus Nokia Lumia 920 un Nokia Lumia 820.  

Nokia Lumia 920 aprīkots ar jaunāko Nokia PureView kameras tehnoloģiju, kas lietotājam ļaus uzņemt līdz šim viedtālruņos nepieredzēti labas kvalitātes attēlus un video. Pateicoties floating lens tehnoloģijai, Nokia Lumia 920 kamera pat bez zibspuldzes spēj uztvert piecas reizes vairāk gaismas, nodrošinot asu un spilgtu attēlu un video uzņemšanu arī naktī. Nokia Lumia 920 viedtālrunī ir pieejams arī jaunākais Nokia navigācijas serviss Nokia City Lens. Pavēršot tālruņa kameru ar skatu uz pilsētas ielām, City Lens uzrāda informāciju par tuvākajiem restorāniem, veikaliem, viesnīcām un citiem objektiem, un dara to iepazīšanai visērtākajā veidā – turpat uz ekrāna to atrašanās virzienā. Nokia City Lens ir sākums paplašinātās realitātes iespējām Nokia karšu servisos un padara orientēšanos pilsētā vēl intuitīvāku un vienkāršāku – pārslēgties no ierastā kartes skata uz paplašinātās realitātes skatu iespējams vienkārši pavēršot tālruņa kameru vajadzīgajā virzienā. Kopā ar Nokia Drive un Nokia Transport uzlabojumiem, Nokia karšu un navigācijas serviss piedāvā visplašāko karšu servisu visā viedtālruņu tirgū. Nokia Lumia 920 ir aprīkots ar līdz šim augstāko akumulatora kapacitāti (2000mAh), kā arī ir pirmais Nokia viedtālrunis ar iebūvētu bezvadu uzlādes iespēju.

Nokia Lumia 820 ir stilīgs un košs vidējās klases viedtālrunis, kas nodrošina augstākās klases veiktspēju. Viedtālrunim ir maināmi aizmugures vāciņi, kas ne tikai ļauj mainīt tā izskatu, bet arī pievienot bezvadu uzlādēšanu. Tam ir arī iespēja pievienot micro SD atmiņas karti.

Nokia Lumia 920 būs pieejams dzeltenā, sarkanā, pelēkā, baltā un melnā krāsā; Nokia Lumia 820 – sarkanā, dzeltenā, pelēkā, violetā, baltā un melnā. Abi viedtālruņi būs aprīkoti ar LTE un HSPA+ datu atbalstu. To pieejamības laiki pasaules reģionos atšķirsies, un tiks ziņoti atsevišķi.

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?