-3 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 21, 2021

Horoskops: Sešas nepacietīgākās zodiaka zīmes

 

Pacietība ir noderīga īpašība, dažkārt pietiekami nenovērtēta. Jo īpaši mūsdienās, kad mēs tiecamies pēc ātras mūsu vēlmju izpildes. Tomēr ir cilvēki, kas, kuri ir nepiecietīgāki par citiem.

Auns

Auns necieš gaidīt, un vēl vairāk necieš, kad viņu pārtrauc, aizkavē vai lūdz paņemt pauzi. Kad Auns kaut ko vēlas, viņš to pieprasa tūlīt pat un dara visu iespējamo, lai viņa vēlmes tiktu apmierinātas.

Vēl viņus ļoti kaitina lēni braucēji, kasieri, viesmīļi un vispār lēnīgi cilvēki kopumā. Auns var sajukt prātā kaut vai no tā vien, ka viņa dators lēni slēdzas iekšā.

Dvīņi

Dvīņiem ir vajadzīga viņu brīvība, un viņi necieš, kad cilvēki saka viņiem, ko darīt un kā rīkoties. Viņu neatkarīgais raksturs ļauj viņiem pielāgoties jebkurai situācijai un jebkuriem apstākļiem. Viņi pieņem dzīvi tādu, kāda tā ir, un mērķtiecīgi “lido” uz priekšu.

Neatkarība nāk ar lielu atbildību, un Dvīņiem ļoti patīk pašiem pieņemt lēmumus, pat, ja tie ir spontāni un ne vienmēr pareizi. Dvīņi ir nepacietīgi tad, kad viņi neredz ātras pārmaiņas. Pacietības trūkums var likt viņiem pārāk ātri atteikties no projektiem, un tas ne vienmēr nāk viņiem par labu, ja viņi vēlas sasniegt savus mērķus.

Lauva

Lauvam ir ļoti pozitīvs skats uz dzīvi. Viņš dzīvo tagadnē un gūst prieku no katras izdzīvotās dienas. Viņš risina problēmas un ātri tiek ar tām galā. Lauvam piemīt tendence pieņemt zibenīgus lēmumus.

Viņam ātri kļūst garlaicīgi, tāpēc viņš vienmēr meklē jaunus iespaidus un piedzīvojumus. Lauva ir brīnišķīgs un drosmīgs cilvēks, taču pacietība gan nav viņa stiprā puse. Viņš vēlas apmierināt savas vēlmes pēc iespējas ātrāk. Vēl viņam nepatīk gaidīt un stāvēt rindā. Ja tu nedari kaut ko pietiekami ātri, Lauva vienkārši neizturēs un izdarīs visu pats.

 

Kuras vēl zodiaka zīmes ir nepacietīgo sarakstā? Lasi tālāk!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!