Astroloģijā jau sen ir novērots, ka dažas zodiaka zīmes kopumā ir nelaimīgākas, nekā citas. Tas saistīts ar cilvēka iekšējo pasauli, kuras dēļ viņš nespēj pilnībā baudīt dzīvi.

Zivis

Visu atzītie introverti, kuri ir pārāk dziļi iegrimuši savā iekšējā pasaulē. Mūžīgā rakņāšanās sevī spēcīgi pazemina viņu pašvērtējumu, padarot par nepārliecinātiem cilvēkiem.

Zivis ir arī neglābjami romantiķi, taču vairāk par sēdēšanu nakts vidū uz jumta viņiem ir nepieciešama partnera sapratne. Un, jo ilgāk Zivis meklē savu cilvēku, jo nelaimīgākas kļūst. Daži cilvēki pat pavisam iegrimst savā iedomu pasaulē, lai izglābtos no nepatīkamās realitātes.

Tāpēc šīs zīmes pārstāvju vidū ir tik daudz radošu cilvēku un trako. Tās ir divas vienas medaļas puses. Pastāvīgās iekšējās šaubas bieži vien izsit Zivis no līdzsvara, liek raudāt un smieties bez manāma iemesla. Viņām patiesi ir grūti dzīvot realitātē, kur visu var nopirkt un pārdot – pat mīlestību. Tieši tai pakaļ viņi ir gatavi skriet pat uz pasaules malu, jo tā ir viņu laime. Vientulība Zivis atklāti biedē.

Jaunava

Vēzis

 
1 Comment
  1. Omīte V. 2 gadi ago

    Tas par mani!

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?