-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Horoskops: Zodiaka zīmes, kuras netiecas būt attiecībās

 

Nopietnas attiecības – tas nav tas, pēc kā tiecas visi cilvēki. Dažas zodiaka zīmes saistības var nedaudz biedēt vai arī viņām patīk būt vienām. Šie cilvēki neiebilst būt vieni un necenšas atrast partneri, lai būtu „kā visi”. Šeit gan būtu jāpiebilst, ka lielu lomu šajā jautājumā spēlē raksturs…

Dvīņi

Dvīņiem ir fobija pret pienākumiem un saistībām, jo viņi ļoti bieži maina savu viedokli un lēmumus. Viņi nealkst spēcīgi pieķerties un pierast pie cilvēka, jo vienmēr gaida labāku variantu. Dvīņus nav iespējams ieslēgt būrī. Pat, ja viņi jau ilgu laiku ir attiecībās vai laulībā, viņi tāpat vienu rītu var pamosties un sagribēt būt brīvi. Un tad tas arī notiks.

Strēlnieks

Attiecību pirmajā stadijā viņš ir fantastisks un ātri apbur ar savu krāšņo personību, sabiedriskumu un jautrību. Tomēr, kad viss kļūst daudz nopietnāk, Strēlnieks pats vairs nav visai laimīgs, jo strādāt pie attiecībām viņam it nemaz negribas. Kad šis cilvēks ir ierobežots savā brīvībā un vairs nevar brīvi plānot savu laiku, viņš klusiņām atkāpjas un atstāj partneri neziņā. Strēlnieks negrib, lai viņam teiktu, kas viņam jādara, lai attiecības izdotos. Šīs zīmes pārstāvji biežāk izvēlas vienkārši draudzēties vai būt attiecībās bez saistībām.

Auns

Auni ne vienmēr prot veidot attiecības. Nereti, ja neiegūst to, ko vēlas, dusmojas un zaudē paškontroli, un tas var nopietni nobiedēt un pat atgrūst partneri. Jā, Auns ir jautrs, draudzīgs un aizrautīgs cilvēks, tomēr mēdz būt brīži, kad viņš uzvedas vienkārši šausmīgi. Viņš ir impulsīvs un emocionāls, tāpēc, esot attiecībās ar Aunu, partnerim ir jābūt gandrīz vai vecāku vietā, un tas var ātri apnikt.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here