-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Horoskops: Jūnijā dzimušo rakstura gaišās un tumšās puses

 

Cilvēka raksturu kaut kādā mērā var noteikt arī pēc mēneša, kurā viņš ir dzimis. Cilvēki, kuri ir dzimuši jūnijā, ir draudzīgi, emocionāli, asprātīgi un aktīvi. Tomēr ir arī savas atšķirības, jo tie, kas dzimuši līdz 20.datumam, ir Dvīņu zīmes pārstāvji, bet tie, kas dzimuši pēc 20.datuma, ir Vēža zīmes pārstāvji.

Jūnija Dvīņu plusi

Komunikācijas prasmes – Šie cilvēki ir runātīgi, prot pasniegt savas domas, sniegt pareizo informāciju un noderīgus padomus.

Enerģiskums – Viņi ir pastāvīgā kustībā. Emocionāli viņi nenoveco, un viņu dvēsele paliek jauneklīga daudzu gadu garumā. Jā, liela daļa jautro omīšu un opīšu ir Dvīņu zīmes pārstāvji.

Draudzīgums – Dvīņi ir atvērti, labsirdīgi un reti saskaras ar problēmām iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Nereti šis draudzīgums pat tiek uztverts kā flirts.

Asprātīgums un humora izjūta – Šie cilvēki pārsteigs tevi katru reizi, kad tiksieties, neraugoties uz to, ka esat pazīstami jau ilgu laiku. Viņiem piemīt lieliska humora izjūta, un viņi prot uzlabot cilvēkiem omu.

Jūnija Dvīņu mīnusi

Divas dabas – Vienu dienu šis cilvēks darīs vienu, otru – jau kaut ko pavisam pretēju. Vienu brīdi viņš teiks kaut ko vienu, bet otru – jau pavisam kaut ko citu. Šodien viņš ir priecīgs, rīt jau kaprīzs un apnicīgs.

Nestabilitāte – Šie cilvēki ir emocionāli nestabili, tāpēc viņiem ir grūti saprast, kā viņi jūtas. Viņi ir sarežģītas būtnes, kuriem ir tieksme pārspīlēt notikumus un sarežģīt situācijas.

Panīkums – Garlaicība ir lielākais Dvīņu ienaidnieks. Viņiem ir vājas koncentrēšanās spējas, tāpēc viņiem ātri vien viss apnīk. Pēc dabas viņi ir ziņkārīgi, tāpēc ir nepieciešama kustība. Ja viņiem nav iespējas izzināt pasauli un gūt jaunu informāciju, viņš ātri iegrimst garlaicībā un panīkumā.

Neprognozējamība – Dvīņi ir ļoti aktīva gaisa zīme. Viņi ir talantīgi, taču arī samērā neprognozējami un nestabili. Viņi ātri maina savas domas un kustības virzienu.

Jūnija Vēžu plusi un mīnusi – nākamajā lapā!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here