Ir dažas zodiaka zīmes, kuras pieturas pie ĻOTI augstiem standartiem, un, kad kaut kas nenotiek tā, kā vajadzētu, šo zīmju pārstāvji satraucas un izrāda neapmierinātību. Nē, šāds stāvoklis viņiem nepatīk. Viņi vienkārši vēlas, lai viss norit „kā pa diedziņu”.

Lauva

Lauva cenšas būt ļoti laipns un draudzīgs, neatkarīgi no tā, ko viņš dara dzīvē, bet viņam ne vienmēr tas izdodas. Būtībā, kad viņš jūtas īpaši slikti, tas iespaido arī visus apkārtējos, un tas ir nogurdinoši un nepatīkami. Ja Lauvam kaut kas neizdodas, viņš pārvēršas par šausmīgu čīkstuli un neapmierinātības mākoni. Pie tam, dažkārt viņu nomāz skaudība. Un, kad viņš kādu apskauž, tad var pārvērsties par agresīvu cilvēku.

Jaunava

Jaunava var satraukties daudzu iemeslu dēļ, bet darīs to tikai tad, ja tas iespaido viņas dzīvi un vērtības. Tā kā viņa pret sevi ir diezgan kritiska, tad jebkuras neveiksmes satricina viņu un izjauc līdzsvaru. No ārpuses Jaunava kļūst noslēgta un dusmīga, bet iekšēji valda pilnīgs panīkums. Pie tam, satraukt un satricināt viņu spēj pat nenozīmīgākie sīkumi. Kad Jaunavas gaidas netiek attaisnotas, viņa vaino, pirmkārt, pati sevi, pat, ja tā nav viņas vaina.

Skorpions

Neapmierinātākā zodiaka zīme no visām ir Skorpions. Viņš uzskata, ka visam laikam un pūlēm, kuras viņš iegulda attiecībās, darbā un ģimenē, būtu jāstrādā tikai viņa labā. Taču tā ne vienmēr ir, jo plāni var mainīties, bet apstākļi – kaut kādā brīdī kļūt mazāk labvēlīgi. Kad tā notiek, Skorpions kļūst agresīvs un nomācošs. Pat nemēģini viņu nomierināt vai pārliecināt par pretējo – tas raisīs pretēju efektu. Skorpions var izprovocēt konfliktu.

Mežāzis

Jā, Mežāzis ir uzstājīgs un darbu mīlošs, bet viņš var būt arī pesimistisks un neapmierināts. Viņa pesimisms izpaužas tajā, ka viņš sāpīgi attiecas pret saviem panākumiem un rezultātiem, ja tie nav tādi, kā Mežāzis gribētos. Pie tam, viņš gaida, kad viņam teiks tieši to, ko viņš vēlas dzirdēt – vidu pārējo viņš laidīs gar ausīm. Viņām patīk būt par kaut ko atbildīgam, bet viņam patīk, ja tas ir saistīts tikai ar viņa dzīvi, karjeru vai vajadzībām.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?