14 C
Rīga
sestdien, maijs 28, 2022

Kā katras horoskopa zīmes pārstāvis tērē naudu?

 

Zvaigznes, kā jau mēs visu laiku atgādinām, – ir dikti ērta lieta, jo sniedz automātisku atbildi uz vairumu nepatīkamo jautājumu. Teiksim, stāv vīrietis – ģīmis sarkans, uz lūpām putas – un traģiski, gluži kā Hamlets, krata jauniņo ķiplokspiedi ar Svarovski kristāliem.

AUNS

Bārmen, visiem apmeklētājiem alus uz mana rēķina. Auns ir dāsna dvēsele. Jo vairāk Aunam ir draugu, jo mazāk naudas. Auns var uzsākt desmitiem biznesu, turklāt veiksmīgus biznesus, bet vienalga pastāvīgi būs tukšā. Tāpēc, ka jādzīvo spilgti, viesi jācienā garšīgi, bet mašīnai jau ir gads, tā vecā jau ir jāmaina. Rezultātā Auns strādā līdz pat sešpadsmit stundām diennaktī bez brīvdienām, bet pēc tam izraujas atvaļinājumā, ar naudu apberot oficiantus, taksistus un čemodānu nesējus, kuri kā ūdeni mutē ieņēmuši no pēkšņā “Aizvērās!”.

VĒRSIS

Vērsis tik ļoti mīl naudu, ka par to nopirktās lietas jau kaut kā zaudē savu sākotnējo pievilcību. Vērša galveno tēriņu saraksts ir ierobežots ar māju, mašīnu un – labi – lūk, tām kurpītēm, dievs ar viņām. Tai pašā laikā, kad citi cilvēki priecājas par muļķīgu abstraktu nepazīstama mākslinieka gleznu virs gultas guļamistabā, Vērsis priecājas par uz gultas izliktām sakrātajām naudaszīmēm. Vērsis tās izliek akurāti, ar mīlestību tās iztaisnojot, rindiņa pie rindiņas, aploksnīte pie aploksnītes… Ak dievs, nauda, cik tu esi skaista!

DVĪŅI

Nauda? Tad nu gan, vērtība. Dvīņi dzīvo pēc principa: “Zārki ar kabatām neeksistē, tāpēc nauda maksimāli jāizmanto jau šodien”. Līdz ar to Dvīņi ir šausmīgi izšķērdīgs, vēl trakāk par Aunu. Daudz trakāk. Iemesli, kāpēc visi Dvīņi vēl joprojām nav uz sēkļa, ir tieši divi: 1) Vieni kā likums izvēlas sev ļoti, ļoti ieturētus cilvēkus par dzīvesbiedriem; 2)Viņi fantastiski veiksmīgi spēj nopelnīt ar jebkuru savu hobiju, sākot ar postiem sociālajos tīklos līdz Boba Mārlija portreta izgrebšana celmā ar lauzni, Bobam Mārlijam dziedot vien “no woman, no cry”.

VĒZIS

Vēzis ir briesmīgs skopulis. Labā šī vārda nozīmē. Viņš atceras visus iestatījumus un visus viņam pirms 20 gadiem nesamaksātos divsimt dolārus. Vēžu problēma ir tāda, ka viņu dabīgajam skopumam ir jāsadzīvo ar mīlestību pret skaistām drēbītēm, kas līdzinās dievināšanai. Tāpēc Vēzim nākas rast kompromisu: vienlaikus pirkt lūk to maiciņu ar moderniem caurumiņiem, un skumbriju tomātu sulā nebaltai dienai.

LAUVA

Lauva bez naudas vispār nav Lauva. Tāpēc pirmo dzīves pusi Lauva velta tam, lai izveidotu automātisku naudas pelnīšanas sistēmu ar minimālu piepūli. Otrajā dzīves pusē attiecīgi Lauva dzīro ar maksimāli iespējamu vērienu. Un naudu tērē sabiedriskiem rautiem (kaut arī savas virtuves robežās) un dārgām dāvanām radiniekiem un tuviniekiem. Pa īstam dārgām. Tāpēc, ka, pirmkārt, Lauva ir augstsirdīgs, bet, otrkārt, visiem vienmēr ir jāatceras, kurš šeit ir Lauva, bet kurš kaut kāda dricelīga antilope.

JAUNAVA

Jaunavas nav noskaņotas uz azartu, tās neuzķeras uz finansu piramīdām, nezaudē kazino savus ienākumus un tērē dzīvei, dāvanām un atvaļinājumam tieši tik, cik var atļauties: ne centa vairāk, ne centa mazāk. Ko tur vairs runāt – Jaunava ir spējīga veikalā ieiet pēc auskariņiem un arī nopirkt tikai auskariņus. Pārsteidzošais ir blakus.

SVARI

Svari dievina pūst miglu acīs, tāpēc var vēsā mierā iztērēt savu mēneša budžetu par grezniem aksesuāriem. Vai arī, piemēram, par vakariņām restorānā, lai pēc tam divas nedēļas ēstu tikai un vienīgi ātri pagatavojamos makaronus ar mērci. Ja Svariem ir daudz naudas, tad viņi sev apkārt izveidos pilsētu-dārzu atpūtniekiem, kurā slinki ēdīs vīnogas pie minerālūdens baseina un baudīs atvēsinošu divu vergu gaisa vēdināšanu. Tieši tā Svariem izskatās pareizā mūžība, kas apzīmēt ar dolāra zīmi.

SKORPIONS

Skorpioniem nauda ir vismīļākā rotaļlieta. Tā ir tik jocīga. To var ieguldīt, pavairot, pazaudēt, nopelnīt un no jauna ieguldīt. Kustība! Pašai par sevi naudai priekš Skorpiona nav nekādas vērtības, Skorpions dievina procesu. Tāpēc, kamēr citas zīmes divdesmit gadus smog zem rēķiniem, apdomājot – veikt, vai neveikt lielu pirkumu un cik tas ir izdevīgi, Skorpions vienkārši nopērk, lai paskatītos – kas no tā visa sanāks? Un, ja nekas lādzīgs no tā nesanāk, Skorpions nenožēlos – viņa devīze ir: “Nopelnīsim, iztiksim, nospļauties!”.

STRĒLNIEKS

Strēlniekiem parasti nav daudz naudas. Nodevīgās monētas uzskata, ka Strēlnieks tām ir pārāk labs. Tāpēc Strēlniekam nākas tās tērēt tikai pašam nepieciešamākajam. Bet tiko parādās kāda lieka kapeika, tā tūlīt pat tiek tērēta pašizglītībai, ceļojumiem un labdarībai. Lūk, tādi ir Strēlnieki – mīlulīšu, bet pret naudu jau sen laiks izturēties uzmanīgāk.

MEŽĀZIS

Labā ziņa – Mežāžiem ne visai patīk tērēt naudu. Sliktā ziņa – kamēr viņi ir skaidrā. Mežāzim patīk dzīvot pēc stingri noteikta plāna un izdot naudu pēc tā paša plāna. Mežāzim nauda, kā likums, nāk ne visai viegli, tāpēc saprātīgais skopulīgums ļauj tam veikt pieklājīgus ietaupījumus. Galvenais, nenokļūt mainīgā apziņas stāvoklī, kad visi cilvēki – brāļi, bet šo četrdesmitgadīgo viskijiņu mēs vispār neesam mēģinājuši. Starp citu, alkohols Mežāziem nepavisam nav obligāts, lai nokļūtu mainīgā apziņas stāvoklī. Pilnībā noderēs arī eiforija no vasaras, saulītes un blakus esošiem mīļajiem draugiem. Riebīgie draugi, es gribēju jaunu portatīvo…

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs dievina tērēt naudu, bet pilnīgi un nemaz tajā nezina robežas. Ūdensvīrs vispār nezina robežas finansiālajā sfērā. Nauda – tas ir labi, vajag, lai tā būtu, bet sēdēt birojā no deviņiem līdz sešiem…es tam esmu pārāk augstmanīgs. Un tā kā iedzimtie talanti ļauj Ūdensvīram ātri, un, neiespringstot nopelnīt pāris naudaszīmes, Ūdensvīra standarta finansu dzīve griežas pa aptuveni šādu Sansaras riteni: man nav naudas, palīdziet – oi, krellītes! – Lūk, es tev biju parādā, ņem un vēl ar procentiem – Oi, aizkariņi! Ņemu priekš mājām un vēl vasarnīcai – Palīdziet!

ZIVIS

Zivis plānot iegūt īpašumā visu pasaules naudu. Tāpēc cenšas prātīgi ieguldīt savu starta kapitālu pašattīstībā un biznesa plāna realizācijā, kam Zivis jāaizved līdz zelta miljardam. Nauda vienkārši tāpat – tas ir garlaicīgi. Tā kaut kur ir jāiegulda, tur jāpareklamē, bet tur – jāizņem. Un super! Tiesa, Zivju standarta biznesa plāns, izskatās tā: “Aizņemšos, ieguldīšu, bet mēneša beigās atnāks baltie vienradži un iekakās debeta daļa naudaszīmes”, bet tās jau ir nevienu neinteresējošas detaļas.

Autors: Dieviete.lv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here