Svari – zaļa. Zaļā ir harmonijas krāsa. Tā ir lieta, kas vienmēr ir nepieciešama Svariem. Jebkurš zaļās krāsas tonis Svarus spēs iedvesmot. Šī krāsa interjerā spēs mainīt Svaru dzīvi uz labo pusi.

Skorpions – sarkana. Skorpioniem ir labi attīstīta intuīcija, jutekliskums un kaisle. Viņi ļoti labi jutīsies telpā, kurā dominē sarkanā krāsa. Iedvesmo arī oranžā un melnā.

Strēlnieks – šokolādes brūna. Šī krāsa Strēlnieku neatstās vienaldzīgu. Tieši šis tonis mudina Strēlnieku filozofēt. Tāpat šai zīmei piestāvēs gaiši zilie un zaļie toņi (telpās, kur viņi daudz uzturas).

Mežāzis – pelēka. Neitrālie toņi palīdz Mežāzim kļūt spēcīgākam, sakopot savas domas un trenēt pašdisciplīnu. Tāpat viņi var atļauties savā dzīvē ielaist zilo krāsu.

Ūdensvīrs – oranža. Citrusa krāsas akcentē Ūdensvīra oriģinālo personību un rada mūžīgo svētku sajūtu. Oranžā krāsa stimulē viņu strādāt un domāt radoši, kā arī atbrīvo no stresa. Ideāli!

Zivis – gaiši zila. Jūtīgajām Zivīm zilie un violetie toņi ir īsts atradums. Tieši šīs krāsas vairo harmoniju un iedvesmo.

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?