paric

Ja tu seksā vēlies sasniegt orgasmu, nevajadzētu vadīties tikai no astroloģijas, taču zvaigžņu viedoklī ieklausīties ir vērts. Tu būsi pārsteigta, taču mūsdienu astrologi jau specializējas seksuālajā tematikā, tāpēc var ieteikt, kādas seksa pozas ir labākās katrai zodiaka zīmei. 

AUNS

Tu centies būt līdere ikvienā dzīves jomā. Tu esi strauja, dominējoša un agresīva, bet tas nozīmē, ka tev patīk visu kontrolēt arī gultā. Dažkārt tu vari būt nedaudz egoistiska un vairāk koncentrēties uz savu, nevis partnera baudu. Vislabākā seksa poza tev būs apgrieztā jātniece. Principā ieteicama ir jebkura poza, kas ļauj tev kontrolēt dzimumaktu.

VĒRSIS

Tu dod priekšroku jutekliskam dzimumaktam, kurā iesaistītas visas piecas maņas. Tāpēc tev labākā būs misionāru poza, kas sniedz maksimālu ķermenisku kontaktu. Tev ir svarīgi, lai seksa laikā valdītu īpaša atmosfēra – gaisā vējotu patīkamas smaržas un būtu pieklusināts apgaismojums un mūzika.

DVĪŅI

Tev seksā patīk mainīt pozas un izmantot seksa rotaļlietas. Turklāt tev svarīga ir prelūdija, kura uzbudina un rada noskaņojumu visam procesam. Labākā poza – stāvot kājās. Noskaņojies seksuālajam aktam jau dienā, apmainoties ar savu partneri ar erotiska rakstura īsziņām.

VĒZIS

Vēžiem īpaši nepatīk izrādīt emocijas, taču tā ir tikai maska. Patiesībā viņi ir rūpīgi, lai gan seksā virsroku ņem instinkti. Labākā poza – jātniece, jo tev patīk redzēt emocijas partnera sejā.

LAUVA

Lauva ir kā Samanta slavenajā seriālā “Sekss un lielpilsēta”. Tu esi dzimusi mīlniece un tev patīk izrādīt savas prasmes, tu vēlies, lai pret tevi attiektos kā pret karalieni. Labākā poza – “doggy style” jeb sunīšu poza. Šādi tavs partneris varēs tevi labāk redzēt, it īpaši, ja seksuālais akts notiek pie spoguļa.

JAUNAVA

Tu nopietni attiecies pret seksu un tev patīk, kad partneris tev saka, ko darīt. Ja tas nav kaut kas pārdabisks, tu esi gatava eksperimentiem. Labākā poza – stāvot ar seju vienam pret otru. Vaicā partnerim, kā labāk, un seko viņa ieteikumam.

SVARI

Svari ciena skaistumu – ne tik daudz sevī vai partnerī, cik atmosfērā. Tev patīk, ka abi partneri seksā iegulda vienlīdz lielas pūles, lai gan tu pati reti esi seksuālā akta iniciatore. Labākā poza – “šķēres” vai “zirneklis”. Abos gadījumos jūs esat vienlīdzīgi – neviens nav pasīvs.

SKORPIONS

Tu esi noslēgta un vari šķist auksta, taču patiesībā esi ļoti karsta. Tu zini, ko vēlies gultā un neapstāsies, kamēr to nedabūsi. Labākā poza – jebkāda. Tev seksā patīk viss, bet vislabāk, ja tiek izmantota interesanta atribūtika – roku dzelži, acu apsējs, BDSM elementi.

STRĒLNIEKS

Tu esi spontāna un tev patīk dažādot savu seksuālo dzīvi. Labākā poza “doggy style” jeb sunīšu poza, stāvot kājās.

MEŽĀZIS

Tev vajag justies komfortabli ar cilvēku, lai ar viņu varētu nodarboties ar seksu. Taču līdzko ar viņu atrodi kontaktu, tu esi atvērta visam. Labākā poza – guļot uz vēdera. Tu dod priekšroku būt pasīvai un tev patīk, ka partneris dominē. Vienlaikus tev nekas nav iebilstams pret seksa rotaļlietām.

ŪDENSVĪRS

Tevi aizrauj sekss pats par sevi un tu cieni labas kvalitātes seksa rotaļlietas. Labākā poza – uz muguras. Šādi tu varēsi partnerim parādīt, ko nepieciešams darīt, lai tu gūtu baudu.

ZIVIS

Tu esi profesionāle cilvēka ķermeņa valodas izprašanā un ļoti romantiska būtne. Labākā poza – “karotītes”. Intīms, personisks ķermeniskais kontakts ir viss, kas tev vajadzīgs. Tev patīk īstenot savas seksuālās fantāzijas dzīvē.

 

lalv

 
2 Comments
  1. Anonīms 4 gadi ago

    a kur skorpions ? 😀

    • Santa Kalēja 4 gadi ago

      Nebija? Tagad ir.. Būs laikam izlabojuši.

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?