-0.4 C
Rīga
trešdien, marts 29, 2023

Horoskops: 6 horoskopa zīmes, kuras smagi pārdzīvo šķiršanos!

Dieviete.lv
 

Šķiršanās ir grūts dzīves posms, kurā cilvēku nomoka skumjas un pārdzīvojumi. Attiecības pēkšņi beidzas, un tu nezini, kā ar to tikt galā. Kā vislabāk tikt galā ar salauztu sirdi? Vienotas receptes nav. Taču ir skaidrs, ka šīs sešas zodiaka zīmes ar šo uzdevumu tiek galā vissliktāk.

Auns

Daži cilvēki kliedz un raud, lai atbrīvotos no uzkrātajām emocijām pēc šķiršanās, bet Auns tās izpauž vēl trakāk – viņš var sist ar dūrēm pa sienu un plēst traukus. Tādējādi viņš izrāda savas dusmas un domās piekauj to cilvēku, kurš iespļāva Aunam dvēselē. Vislabāk šajā laikā Aunu likt mierā un lieki neiztaujāt. Pagaidi, kamēr šis laiks paies un Auns nomierināsies. Vēl labi nostrādās arī dāvana – boksa maiss, pret kuru Auns varēs izlikt visas savas dusmas.

Vērsis

Vērsis uzskata, ka viņa pasaule vairs nekad nebūs tāda, kā agrāk, un arī mīlēt neviens viņu vairs nespēs. Šīs zīmes pārstāvji tiešām grūti tiek galā ar šķiršanos un pēc tam vēl ilgi dzīvo skumjās un panīkumā. Viņš atceļ visus plānus un neko negrib darīt, tikai iegrimt pārdomās un skumju pasaulē. Dienām ilgi Vērsis klīdīs pa māju pidžamā vai, vēl trakāk, necelsies no gultas vispār. Palīgā viņam var nākt tikai labākie draugi un ģimenes locekļi.

Lauva

Lauva vienkārši ilgi un rūgti raud. Lieta tāda, ka visi domā, ka Lauvai viss ir kārtībā – viņš no rītiem ceļas, ģērbjas, dodas uz darbu un izdzīvo kārtējo dienu. Taču patiesībā viņš tikai prasmīgi slēpj savas emocijas. Lauvai tas ir ļoti mokoši, un, līdz ko viņš aizver savas istabas durvis, emocijas tiet atlaistas. Visticamāk viņš palīdīs zem segas un raudās tik ilgi, kamēr aizmigs. Un tā dienām ilgi! Pamēģini pierunāt Lauvu aprunāties un pacienā viņu ar saldējumu, lai viņš nejustos tik vientuļš un noskumis.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here