12 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Horoskops: 6 horoskopa zīmes, kuras smagi pārdzīvo šķiršanos!

Dieviete.lv
 

Skorpions

Ar šķiršanos Skorpiona zīmes pārstāvji tikt galā nespēj vispār, jo viņa dzīvē visam ir jābūt ideāli. Viņš cenšas daudz ko kontrolēt, pat to, kas ir ārpus viņa varas – cilvēki. Bet, neatkarīgi no tā, cik ļoti Skorpions cenšas visu vadīt, viņa salauzto sirdi sadziedēt viņš nespēj, jo nespēj arī ietekmēt notikumu gaitu un apstākļus. Ar Skorpionu ir jābūt pacietīgam, jo viņam ir jāiemācās pieņemt jauno situāciju soli pa solim.

Mežāzis

Kad kāds salauž Mežāzim sirdi, viņam kļūst grūti kontrolēt jebkuras savas emocijas, un, protams, viņš to arī nedara. Viņam ir ļaunatminīgs un dzelžains raksturs, tāpēc viņš nesavalda sevi un izrāda savas dusmas pret visiem. Tajā laikā labāk turēties no Mežāža pa gabalu vai arī vismaz nedusmoties uz viņu, kad viņš saka aizvainojošas lietas. Mežāzis ir sagrauts un tā uzvedīsies tik ilgi, kamēr viņa sirds nekļūs vesela.

Zivis

Zivis nespēj tikt galā ar salauztu sirdi, jo nezina, kā pieņemt un atlaist situāciju. Šīs zīmes pārstāvji pastāvīgi pārskata vecās fotogrāfijas un pārlasa laimīgo laiku sarakstes. Zivis pastāvīgi mokās ar jautājumiem par to, vai ir iespējams atgūt partneri, un kā to izdarīt. Labākais, ko šīs zīmes pārstāvju dēļ var darīt, ir būt labam un spēcīgam draugam un būt blakus, lai atgrieztu viņus realitātē.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here