-0.9 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

Horoskops: Ko labāk neteikt katrai horoskopa zīmei?

Dieviete.lv
 

Ir frāzes, kuras cilvēkiem nepatīk dzirdēt. Kādam vairāk, kādam mazāk, bet tās var aizvainot vai izbiedēt. Mēs taču esam tik dažādi!

Auns – „Tu kļūdies”

Kad Auns izsaka savu viedokli, viņam viennozīmīgi ir taisnība… pat, ja viņš kļūdās. Un runa nav tikai par nevēlēšanos kļūdīties. Viņš vienkārši nevēlas šaubīties. Kad Aunam pasaka, ka viņš kļūdās, viņš vai nu apvainojas, vai nu sadusmojas un mēģina pierādīt pretējo.

Vērsis – „Izdari to, kā daru es”

Vērsis visu vēlas darīt pa savam prātām, un nekādi citādi. Ja cilvēki sāks viņu izrīkot, mācīt un rādīt, kā kaut kas ir jādara (un vēl stingrā balsī), Vērsis paklusēs, bet iespītēsies un ignorēs norādījumus.

Dvīņi – „Jā vai nē?”

Dvīņi ne tikai nespēj pieņemt viennozīmīgu un stingru lēmumu, bet arī baidās, kad viņiem uzdod šo šausmīgo jautājumu. Tas liek viņiem atkāpties un noslēgties sevī. Šīs zīmes pārstāvjiem nav viegli ātri izdarīt izvēli un sniegt atbildi.

Vēzis – „Tā nav taisnība!”

Vēzis prot mānīties. Tā nav labākā viņa īpašība, taču dara viņš to ne jau sliktu nodomu dēļ. Tā vienkārši ir pašaizsardzība. Viņš samelo un pats tam arī tic. Tāpēc, ja kāds saka, ka Vēzis melo, viņš apvainojas, bet iekšēji jūtas nedaudz vainīgs.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here