7 C
Rīga
sestdien, maijs 28, 2022

Horoskops: Ko nedrīkst teikt dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem?

Dieviete.lv
 

Nereti cilvēki saka – pirms runā, padomā divreiz. Tas ir patiesi noderīgs ieteikums, ja runājam par komunikāciju ar dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem. Kas ir frāzes, kas viņus visvairāk aizvaino?

AUNS – Nesaki viņam, ka piezvanīsi vēlāk. Viņš ir ļoti nepacietīgs.

VĒRSIS – Vērši pievērš uzmanību sīkākajām detaļām, tāpēc pat neiedomājies piedāvāt viņam neglītu dāvanu vai pabarot ar kaut ko negaršīgu.

DVĪŅI – Nesaki Dvīņiem: “Paklusē!” vai arī “Beidz uzdot šos jautājumus”. Viņi ir ļoti ziņkārīgi.

VĒZIS – Nepārmet viņam to, ka viņš nokavēja vai arī atnāca pārāk agri. Viņš patiešām vēlas ierasties laicīgi, bet viņam ne vienmēr tas izdodas.

LAUVA – Nekad neapšaubi viņu uzticību un lojalitāti.

JAUNAVA – Ja tu viņai kaut ko raksti, raksti gramatiski pareizi! Jaunavas rūpīgi izvēlas vārdus un bieži uzvedas kā perfekcionisti!

SVARI – Nekad nesakiet viņiem, lai pagriež mūziku klusāk. Viņiem patīk, kad skan, jo dzīve ir liela ballīte un piedzīvojums!

SKORPIONS – Nesaki viņam, ka visi Skorpioni ir egoisti. Bieži tā nemaz nav.

STRĒLNIEKS – Nesūdzies par viņu, citādi tu nekad nespēsiet viņam iepatikties! Strēlniekam nepatīk, kad viņu uzmanību cenšas pievērst, runājot par viņa nepilnībām.

MEŽĀZIS – Nejautā, cik viņš pelna. Un vispār, centies ar viņu par naudu nerunāt. Mežāzis ir pieticīgs, un viņam nepatīk dalīties ar tik personīgu informāciju.

ŪDENSVĪRS – Neatsakieties no viņa palīdzības, kad viņš to piedāvā! Šie cilvēki ir ļoti organizēti un bieži vien no sirds vēlas palīdzēt.

ZIVIS – Nebaumo ne par viņiu, ne ar viņu kopā par kādu citu. Šie cilvēki pārāk stipri ciena gan sevi, gan apkārtējos.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here