23 C
Rīga
sestdien, septembris 26, 2020

Kādēļ valkāt augstpapēžu kurpes?

Dieviete.lv 31/08/2020
 

Vai zini, ka augsti papēži ir pielīdzināmi plastiskajai operācijai, tikai bez skalpeļa?

Pieraduma efekts – Esi ielūgta uz pasākumu, kurā gribi izskatīties satriecoši? Sāc valkāt kurpes, kurās iesi uz šo pasākumu, vismaz pāris nedēļas pirms tam. Piemēram, mājas čībiņu vietā, jo viss prasa praksi!

Platums un augstums – Iesācējas augstu papēžu valkāšanā drošāk jūtas apavos ar stabiliem papēžiem, kam ir lielāks atbalsta laukums, vai arī apavos ar pildītu zoli. Īpaši advancētas dāmas par savu galveno trumpi izvēlas kurpes ar īpaši tieviem un smalkiem papēžiem. Jaunākie pētījumi ir pierādījuši, ka apavi ar zemiem papēžiem (kādi 3 cm) kļūdaini tiekot uzskatīti par ērtākiem nekā apavi ar 10 cm papēžiem! Zemi papēži biežāk rada muguras un pēdu nogurumu.

Gurnu šūpošana – Sper pavisam nelielus solīšus. Holivudas zvaigžņu padoms – palūdz kurpniekam noslīpēt vienu papēdi. Izrādās, ka šī “kurpju bojāšana” padara gurnu šūpošanos īpaši valdzinošu.

Staigā pareizi – Pašā sākumā augstpapēžu kurpes ir labāk valkāt plikās kājās – tā tu nodrošināsi labāku kājas un kurpes saķeri. Īpašos gadījumos atļaujies doties uz ballīti vai randiņu ar taksometru, jo zvaigznes nedzenās pakaļ autobusiem.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!