2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Horoskops: Ko tev atnesīs 2022. gads?

Dieviete.lv
 

Ko katra horoskopa zīme var sagaidīt no 2022. gada? 

Auns

Šis gads aunam nesīs daudz pārmaiņu. Iespējams, ka esat nogurusi un jums nav enerģijas, bet par to nevajadzētu uztraukties. Ja vēlies mainīt darbu, mājokli vai jebko citu savā dzīvē, tad šis gads ir īstais laiks, lai beidzot pieņemtu jau sen atliktus lēmumus. Tu sāksi novērtēt laiku, kuru pavadi vienatnē un atbrīvosies no komunikācijas ar cilvēkiem, kuri tev nesagādā pozitīvas emocijas.

Vērsis 

Ja esi attiecībās, tad tajās gaidāmas jaukas pārmaiņas un izaugsme, ja vēl meklē savu otro pusīti, tad šis gads tam ir īpaši labvēlīgs. Šogad beidzot veltīsi uzmanību savām emocijām un vajadzībām, pietiks savu dzīvi pakārtot citiem cilvēkiem un laiks padomāt arī par sevi. Nav nekas, kas varētu stāties tavā ceļā, izņemot tevi pašu. Beidz par sevi šaubīties un sāc ticēt tam, ka spēj sasniegt savus sapņus. 

Dvīņi 

Ak, dvīņi! 2022. gads nesīs stabilitāti un līdzsvara sajūtu it visā. Pienācis laiks likvidēt radušos haosu, sāc plānot ceļošanu, mājas remontu, attiecību uzlabošanu ar otro pusīti, jo šis gads atnesīs harmoniju, ja pati tam ļausies. Runājot par mīlestību, pārliecinies, ka ieguldi īstajos cilvēkos pareizo iemeslu dēļ. Neturi kādu blakus tikai tāpēc, lai aizpildītu tukšumu. Ja tev interesē meditācija, psiholoģija vai sevis izglītošana, tad šis ir īstais gads, lai gūtu jaunas zināšanas un pilnveidotos.

Vēzis 

Šis gads būs pilns ar saviesīgiem notikumiem. Pārliecinies, ka pienācīgi rūpējies par savu garīgo un emocionālo veselību un neļaujies izdegšanai. Vēžiem šis gads izgaismo skaidru ceļu, kā sazināties ar savu dvēseles radinieku. Iespējams, ka jau kādu laiku dzīvot tā, lai visi par tevi domātu tikai labu, bet šis gads ir domāts tam, lai tu rastu ceļu pie sevis un savām vērtībām. Kas tev ir svarīgi? Kā vēlies redzēt savu dzīvi pēc 10 gadiem? Pienācis laiks rīkoties!

Lauva 

Šis gads nesīs daudz prieka, vientuļās lauvas var gaidīt satikšanos ar kādu īpašu personu. Šogad tev jāiemācās rast mieru haosa vidū! Tev būs veiksmīga mīlas dzīve, ja nebūsi egocentriska un spēsi sevi veltīt otrajai pusītei. Ja jau sen esat kopā, sagaidiet dažus pārsteigumus savā mīlas stāstā. Varbūt pienācis laiks spert lielākus soļus savās attiecībās?

Jaunava 

2022. gads būs dziļu pārmaiņu gads. Vairs nešaubies par sevi, tu esi tam gatava! Šogad atbrīvosies no visa nepatīkamā un spēsi rast risinājumus savām problēmām. Šis ir gads, kurš tev ļaus kāpt pa karjeras kāpnēm. Iespējams, ka šobrīd koncentrējies uz savām neveiksmēm, bet tas ir pilnīgi lieki. Gaidāms arī kāds ceļojums vai izbrauciens ar jūsmīgiem iespaidiem. 

Svari 

Šis ir atbrīvošanās gads, kurā pienācis laiks atvadīties no visa nevajadzīgā un liekā. Uztver šo gadu kā iespēju iepazīt sevi dziļākā un intīmākā līmenī nekā jebkad agrāk. Sāc justies ērti, rakstot dienasgrāmatas, ierakstot balss piezīmes par savām domām un sajūtām. Radošie vaļasprieki ir tava 2022. gada galvenā sastāvdaļa, laiks pievērsties saviem hobijiem.

Skorpions 

Šogad tu šķirsies no visām negatīvajām emocijām. Tevi sagaida karjeras izaugsme, iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, kuru kontakti tev palīdzēs realizēt kādas senas ieceres. Vientuļie skorpioni satiks kādu īpašu personu vai beidzot nodibinās attiecības ar senu simpātiju. Ļoti būtiski ir nesapīties ar cilvēkiem, kas neredz tavu vērtību.

Strēlnieks 

Šis būs gads, kurā tev beidzot jāizkāpj no ikdienas rutīnas un jāatrod jauni veidi, kā izbaudīt dzīvi. Apstājies un centies saskatīt labo arī sīkumos, ja tev izdosies atrast lielāku līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi, tavas attiecības ar otro pusīti sāks attīstīties. Esi klāt saviem mīļajiem, kamēr pavadi laiku kopā ar viņiem. Iemācies novērtēt to, kas tev jau ir un neved darbu uz mājām. 

Mežāzis 

Iespējams, ka tevi ir pārņēmušas skumjas un aizvainojums par pagātnē notikušajām lietām. Tu esi gatava uzņemties atbildību un piepildīt savus drosmīgākos sapņus. Sāc iziet ārpus savas komforta zonas. 2022. gads ir laiks radošajai izaugsmei un attiecībām. Dažiem mežāžiem turpināsies ar mantojumu saistītas problēma, un tikai no pašu vēsā prāta un sirdsskaidrības atkarīgs, lai tās beigtos bez sarūgtinājuma un vainas apziņas. 

Ūdensvīrs 

Priecīgi notikumi pamīšus ar klupieniem: ienākumi ar izdevumiem. Gaidāms arī kāds skaists ceļojums. Vientuļajiem ūdensvīriem šis gads var atnest tikšanos ar mīļoto cilvēku. Gada sākums būs smagāks, jo tajā būs vairāk darba pienākumu, bet vēlāk uzspīdēs laime. Darbā finansiālā labklājība gaidāma gada otrajā pusē. Šogad pilnībā vari nodoties saviem mērķiem.

Zivis 

Mājās gaidāma saskaņa, bet darbā veiksme. Zivis iegūs to, ko vēlas, ja vien nekļūs pārāk augstprātīgas. Gūstot labus ienākumus, nebūtu par ļaunu atcerēties, ka līdzās dzīvo cilvēki, kuru iztika ir visai knapa. Šis ir gads, kuru nepieciešams veltīt savai otrajai pusītei un ģimenei, ja vēl esi sava īstā meklējumos, tad šis gads tam ir īpaši labvēlīgs. 

Atgādinām: Neuzskati šos horoskopus par neapstrīdamiem un dzelžainiem pareģojumiem. Lasot horoskopu klausies arī savā sirdsbalsī, pieredzē un intuīcijā. Laimīgu jauno gadu!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here