14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Prinča Harija un Meganas Mārklas dēls netiek uzskatīts par slavenību (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Ļoti iespējams, ka šī ziņa pārsteigs daudzus, bet Ārčija raduraksti bērnudārzā netiek afišēti. Ārčijs Mauntbatens-Vindzors vasaras sākumā  nosvinēja savu otro dzimšanas dienu, viņš Amerikā ir sācis apmeklēt bērnudārzu.

Vairums Ārčija grupiņu biedru un bērnu vecāki nemaz nezina, ka zēna vecvecmāmiņa ir Lielbritānijas karaliene Elizabete II, teikts izdevumā “The Mirror”.

Pret Hariju un Meganu bērnudārzā izturoties tāpat kā pret jebkuru no vecākiem. Ārčijs bērnudārzā nesaņem īpašāku uzmanību vai aprūpi, viņš esot tāds pats bērns kā visi citi. Vienīgie, kas esot informēti par Ārčija ģimenes saitēm ar Lielbritānijas karalieni, ir bērnudārza vadība.

“Vairums vecāku nezina neko par britu karalisko ģimeni un princi Hariju” – izdevumam “The Mirror” sacījusi Ārčija grupiņas biedra mamma.

Viņa arī atklājusi, ka lielākoties uz bērnudārzu dēlu nogādā tieši princis Harijs.

“Visbiežāk Harijs atved Ārčiju un arī paņem pēc nodarbībām, es domāju, ka viņš ir ļoti labs un rūpīgs tētis,” – viņa teikusi izdevumam.

Interesanti, ka vairums vecāku, satiekot Hariju vai Meganu, izturas pret viņiem tāpat kā pret jebkuru citu. Tas tādēļ, ka  viņi nezina, ka Ārčija vecāki ir piederīgi karaliskajai ģimenei un iespējams, ka šiem cilvēkiem arī būtu vienalga, jo Amerikā būt slavenam neesot nekas “īpašs”.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here