7.8 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Horoskops: Kuras 3 horoskopa zīmes varētu dēvēt par labākajiem draugiem?

Dieviete.lv
 

Sastapt labus draugus dzīvē nav nemaz tik vienkārši. Varētu pat teikt, tas ir viens no grūtākajiem uzdevumiem, jo tikšanās nav tik biežas kā ar mīļoto cilvēku vai ģimenes locekļiem, tāpēc attiecību uzturēšana prasa lielākas pūles. Vai tev ir ļoti labs draugs, kas ir šo zodiaka zīmju pārstāvis?

Mežāzis

Mežāzis ir viena no uzticīgākajām zodiaka zīmēm. Viņi ir labākie draugi, kuri būs līdzās gan labos, gan sliktos laikos. Viņi var būt nedaudz skarbi, taču, kad viņus labāk iepazīst, izrādās, ka viņi spēj būt arī jūtīgi un maigi cilvēki.

Pateicoties savam atbildīgajam un mērķtiecīgajam raksturam, Mežāži sniegs labāko atbalstu un palīdzēs rast izeju no kritiskas situācijas. Viņi mudinās tevi sasniegt vairāk, jo uzskata, ka ar panākumiem ir jādalās. It īpaši ar labiem draugiem. Ja tev šķiet, ka nekas vairs nenotiek tā, kā vajag, vari saukt palīgā Mežāzi.

Mežāzis ir ļoti gādīgs cilvēks, kurš draudzībā augstu vērtē atklātību.

Svari

Runā, ka, ja vēlies draugu uz mūžu, izvēlies Svarus. Viņi būs labākais draugs un terapeits vienā personā. Viņi vienmēr ir gatavi uzklausīt un sniegt nepieciešamo atbalstu.

Tavi noslēpumi pie Svariem tiks glabāti aizslēgti ar septiņām atslēgām. Viņi ir miera nesēji un diplomāti, kas nozīmē, ka starp jums nebūs daudz strīdu un drāmas. Neraugoties uz to, ka Svari ir mierīgi, viņiem piemīt lieliska humora izjūta, viņi draudzējas bez rūpēm, komfortabli un pārsteidzoši.

Dziļdomīgas un dvēseliskas sarunas vienmēr būs Svaru dienas plānā. Tāpēc, ja tu meklē kādu, ar ko parunāties un padalīties savos pārdzīvojumos, dodies pie Svariem.

Svari ir nesavtīgi un vienmēr rūpēsies par citiem cilvēkiem. Varbūt viņi šķiet viegli ietekmējami cilvēki, taču viņi ir gudrāki un spēcīgāki, nekā izskatās, un vienmēr būs gatavi cīnīties par taisnīgumu.

Zivis

Zivis ir godīgi un uzticīgi cilvēki. Viņas nebaidās izteikt savu viedokli un zvanīt tev, ja tas ir nepieciešams. Zivis ir viena no līdzjūtīgākajām zodiaka zīmēm. Tu vari runāt par visu, ko vēlies, un Zivis tevi par to nekritizēs.

Labākais draugs Zivs atklās tevī drosmīgo un radošo personības pusi, par kuru tu pat nenojauti.

Dažreiz šīs zīmes pārstāvji šķiet atturīgi, taču patiesībā viņi ir uzticīgi un mīloši. Savus dažus tuvos draugus viņi vienmēr tur sev līdzās.

Zivīm patīk jautrība un laba laika pavadīšana kopā ar draugiem, tāpēc, ja meklē piedzīvojumus un pārsteidzošus ceļojumus, sadraudzējies ar Zivīm.

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here