2 C
Rīga
svētdien, janvāris 16, 2022

Horoskops: Šīs horoskopa zīmes 8.martā satiks savu mīlestību

Dieviete.lv
 

Starptautiskā sieviešu diena ir ne tikai sieviešu pārstāvju godināšanas laiks. Tā ir arī iespēja atzīties mīlestībā vai dzirdēt daudz komplimentus no vīriešiem. Astrologi uzskata, ka šīm horoskopa zīmēm 8.martā ir liela iespēja satikt savu mīlestību.

Vērsis

Līdz ar ziemas beigām Vērša zīmes pārstāvji burtiski tiek noskaņoti mīlestībai. Ģimenes cilvēki sāks pievērst īpašu uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, bet vientuļie sāks meklēt savu īsto mīlestību. Zvaigznes iesaka paskatīties apkārt – iespējams, kolēģu vai vecu draugu vidū ir kāda persona, uz kuru jūsu skatiens apstāsies.

Skorpions

Zvaigznes Skorpioniem sola labu mēnesi. Tas attiecas arī uz mīlestību. 8.martā jūs sapratīsiet, ka vairs nevēlaties būt viens un ka ir laiks meklēt mīlestību. Tieši šajā dienā ir liela varbūtība satikt kādu apbrīnojamu cilvēku. Skorpioni var sagaidīt ne tikai maigu, bet arī kaislīgu romantiku.

Zivis

Zivju zīmē dzimušie reizēm ir pārāk izvēlīgi. Viņi joprojām nezina, kā pareizi izteikt savas jūtas, tāpēc viņiem bieži pietrūkst otra cilvēka mīlestības. Bet 8. martā izlēmība ir būtiska. Atzīties mīlestībā pirmajam – tieši šo zvaigznes gaida no Zivīm. No jūsu simpātijas atbilde ir gaidāma pozitīva.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here