22 C
Rīga
piektdien, augusts 14, 2020

Testiņš: Ko par tevi pastāsta auguma garums?

 

Beautiful couple running by Jozef Polc on 500px.com

Par cilvēku var daudz pateikt, skatoties uz viņa rokām, acīm, lūpām, nagiem un pat augumu. Šodien pastāstīsim, kādas īpatnības cilvēkiem piemīt atkarībā no auguma garuma. Jāatzīst, rezultāti ir diezgan interesanti!

Līdz 140 cm

Tu esi dāsns cilvēks un vienmēr tiecies kļūt labāk. Tu sev vienmēr uzstādi augstu latiņu, un tev ir daudz ambīciju. Daudzi uzskata, ka tev ir sarežģīts raksturs, bet patiesībā no tā visvairāk ciet tu pats. Tu daudz laika velti darbam, bet egoisma tevī vispār nav. Galvenais iesmesls, kāpēc tu tik daudz strādā – tu vēlies padarīt šo pasauli par labāku vietu. Ja tu mīli, tad dari to pašaizliedzīgi, bet tikai līdz brīdim, kad tiec ievainots. Arī pēc nodevības tu nepārstāj mīlēt. Cilvēki bieži nespēj novērtēt visu, ko tu viņu labā dari.

140–150 cm

Tev patīk pasapņot. Bet tas tev nāk par labu, jo vairākums sapņu veiksmīgi īstenojas dzīvē. Tev patīk pavadīt laiku vienatnē, apdomājot savus uzskatus un plānus. Tu esi introverta personība, lielas, skaļas kompānijas tevi nesaista. Tev patīk pavadīt laiku kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Tev nav raksturīga virspusēja attieksme pret lietām, tu visu dari iedziļinoties. Tu nekad neej citu pavadā, vienmēr apskati problēmu no morāles aspekta.

150–160 cm

Tu neesi līdzīgs citiem. Tev ir attīstīta intuīcija, apkārtējie uzskata tevi par īpatnēju personību. Daudzi tevi nesaprot, un tas tevi dziļi ievaino. Tev vajadzīga privātā telpa, un tu neciet, ka pārkāpj tavas robežas. Tu esi radošā personība un tu pastāvīgi tiecies uzlabot savas prasmes. Tu esi ļoti emocionāls cilvēks. Labi pazīsti cilvēkus un saskati to stiprās un vājās puses.

160–170 cm

Tu radi uzticību, un cilvēki, kurus sajūsmina tava asprātība un tiešums, tiecas kļūt par taviem draugiem. Tev patīk komunicēt, un tev ir, ko pastāstīt citiem. Tu esi līderis, kas aiz sevis savāc lielus ļaužu pūļus. Tai pašā laikā tev piemīt atbildības sajūta, un tu vienmēr padomā par apkārtējo jūtām. Tu esi taisnības cīnītājs, kurš tic, ka tev apkārt ir tikai godīgi cilvēki. Ar tevi ir viegli, jo esi dzimis līderis, kas gatavs uzņemties atbildību.

 

Šķir tālāk, un uzzini par garākiem augumiem!

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!