9 C
Rīga
ceturtdien, augusts 13, 2020

Kortnija Kardašjana internetā lepojas ar savu moderno mājokli! (+FOTO)

 

Kardašjanu ģimene ir viena no populārākajām šovbiznesa ģimenēm visā Amerikā, ģimenes šovs “Keeping Up With Kardashians” jau daudzus gadus priecē savus fanu ar jaunām sezonām. Kortnija, kura ir vecākā no Kardašjanu māsām, aizraujas ar dizainu. Viņa sava mājokļa vizuālo tēlu uzticējusi ASV dizaina projektu uzņēmumam “Landry Design Group”, šis uzņēmums ir projektējis arī vairāku citu slavenību mājokļus! 

Kortnijas lepnais mājoklis atrodas Losandželosā, kurā viņa mitinās ar savām 3 atvasēm. Kortnija dievina interjera dizainu, arhitektūru, viņa ārkārtīgi bieži kritizē un palīdz veidot savu ģimenes locekļu māju vizuālo tēlu un labprāt dalās ar dažādiem padomiem.

Nesen Kardašjanu māsa savā “Instagram” publicējusi piecas elpu aizraujošas bildes ar viņas mājokli un atklājusi, ka to ir veidojis arī vairāku citu slavenību dizaina projektu uzņēmums “Landry Design Group”  māja pat būs redzama uzņēmuma veidotajā grāmatā “Modern to Classic II”.

Kortnijas mājas sētu rotā efejām apauguši ieejas vārti, tālāk seko mājas peldbaseins, kurš paver satriecošu skatu uz Losandželosas kalniem. Vienā no fotogrāfijām arī redzams itāļu stila āra kamīns, Kortnijai ārkārtīgi patīk gatavot un rūpēties par savu un bērnu veselību, tāpēc nav brīnums, ka āra terasi rotā šis lepnais kamīns, kurā noteikti tiks gatavotas brīnumaini gardas maltītes. Pēdējā fotogrāfijā redzams klasisks, balts mājas gaitenis un tālāk seko melnbaltu bilžu kolāža, melnas mēbeles un kolonnas.

Foto

View this post on Instagram

Got to the office early this morning.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!