Luvras muzejs Parīzē ir ārkārtīgi pieprasīts tūristu apskates objekts, turklāt tas ir viens no populārākajiem apskates objektiem visā Eiropā! Jau kādu laiku atpakaļ  superpāris Bejonse un Jay Z  aplikācijā Youtube publicēja jaunu mūzikas video ar nosaukumu  “Apesh*t”, video tapis slavenajā Luvras muzejā! Tagad muzejs piedzīvo lielāko apmeklētāju skaitu, kāds jebkad tiem ir bijis! 

Luvras muzejā galvenokārt ir redzami baltās rases mākslinieku darbi, muzeji ne vienmēr ir draudzīgi noskaņoti pret citas rases cilvēkiem, tomēr, lai nofilmētu dziesmas video, Bejonse un Jay Z panāca, ka muzejs uz filmēšanas laiku tiek slēgts. Pāris nespēj noticēt, ka viņiem izdevies tik veiksmīgi vienoties ar Luvras muzeju, video redzama Mona Liza, ķeizarienes Džozefīnes kronēšana un Imperators Napaleons, bet tie ir tikai daži no video redzamajiem mākslas darbiem.

Šobrīd Bejonses un Jay Z dziesmas “Apesh*t” video vietnē Youtube skatīts vairāk nekā 154 miljons reižu!  Medijs The Guardian ziņo, ka 2018. gadā Luvras muzeju apmeklējuši 10,2 miljoni cilvēku, pārsniedzot 2012. gada rekordu, kad muzeju apmeklēja 9,7 miljoni cilvēku.

Luvras muzejā izstrādāts ceļvedis apmeklētājiem, pamatojoties uz mūziķu Bejonses un Jay Z videoklipā redzamajiem objektiem. Šis ceļvedis iekļauj visus videoklipā redzamos mākslas objektus. 

Vai tu jau esi paguvusi apskatīt Luvras muzeju?

Video

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?